13.6 C
İstanbul
Perşembe, Ekim 28, 2021

3 Eylül Cuma günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 3 Eylül Cuma gününün jurnal burç yorumları…

3 Eylül Koç burcu yorumu

3 Eylül Koç burcu yorumu

Özel hayatınızda kendinizi ortaya koyuş biçiminiz çok sert. Sevdiğiniz kişi de fazla alışılmış olmadığı bu koşul karşısında bocalayabilir. Neyse fakat akşama daha iyimser bakabileceksiniz. Mesleğinizle ilgili yeni projelerin temellerini atmak için son derece yerinde bir gündesiniz. Zihinsel ve entelektüel olarak öyle aktifsiniz fakat, ürettiğiniz fikirler herkes kadar takdir edilecek. Birikiminiz güçsüz olduğu için harcamalarınızı kısarak en doğrusunu yapıyorsunuz. Düzensiz ve yetkisiz uyku yaşam enerjinizi alıp götürüyor.

3 Eylül Boğa burcu yorumu

3 Eylül Boğa burcu yorumu

Sevgilinizin açıklamasını istediğiniz konunun bir zaman daha gizliliğe ihtiyacı var. Partneriniz konuyu demin sizinle paylaşmaya hazırlanmış değil. Bir süre onu zorlamamanız gerekiyor. O hazır olduğunda her şeyi anlatacak. Mesleğinizle ilgili sorumluluk almaya isteklisiniz lakin rekabeti de elden bırakmıyorsunuz. Amaçlarınızı ve gücünüzü mesleğiniz için kullanın yoksa geri tepebilir. Bütçenizin üzerinde harcamayı alışkanlık haline getirmeyin. Sağlam bünyenizin size sunduğu krediyi son günlerde fazla zorluyorsunuz.

3 Eylül İkizler burcu yorumu

3 Eylül İkizler burcu yorumu

Kendinizi çok belirsiz hissedeceğiniz bir gün. Karamsar düşünceleriniz yanlış adımlar atmanıza sebep olabilir. Olaylara artı duygusal yaklaşmaktan kaçınıp kendinize hür tanımalısınız. İş hayatında lider ruhunuz nedeniyle hep idare eden konumunda edinmek istiyorsunuz. Bugün başarılı incelemeler yapabilirsiniz. Çok sevdiğiniz bir arkadaşınız sizden borç para isteyebilir. Elinizden geldiğince destek etmeye çalışın. Bünyenizin güçsüzlüğü nedeniyle hastalanmanız mümkün.

3 Eylül Yengeç burcu yorumu

3 Eylül Yengeç burcu yorumu

Sinirlerinize egemen olun ve kendinizi yoklama altına alın. Bundan Böyle özgürsünüz. Buna alışmanız süre alsa da kendinizi hiç sıkmayın ve dağıtılmış psikozlara girmeyin. Birazcık uğraş ile yepyeni bir insan olarak yaşama tekrar merhaba diyeceksiniz. Ailenizle ilişkilerinizi her yerde gözden geçirin. İş arkadaşlarınız bu durumunuzu aleyhinize kullanabilirler. Bunu lehinize döndürmek sizin elinizde. Para konusunda dostlarınızın desteğiyle sıkıntılarınızı kolayca atlatacaksınız. Tasarruf yapmaya çalışın.

3 Eylül Aslan burcu yorumu

3 Eylül Aslan burcu yorumu

Sevgilinizi siz arayın. Hep onun aramasını beklemeyin. Ona minik hediyeler verip gönlünü alın, şımartın. İş yerinizdeki arkadaşlarınızla inatlaşmayın. Bu tutumunuz insanları çileden çıkarıyor. Her şeyi ben biliyorum havasından vazgeçin. Karşınızdakilere de şans tanıyın. Böyle yaparsanız çevrenizde arkadaş kalmaz. Para sizin için şu günlerde çok önemli. Parayı olmak için çok çalışmanız gerekebilir. Harcamalarınızı özenli yapın, yoksa zararını siz görürsünüz. Aralıksız değişen havalara dikkat edin!

3 Eylül Başak burcu yorumu

3 Eylül Başak burcu yorumu

Kendi doğrularınızı empoze etmeniz ilişkinizi çıkmaza sokuyor. Yakıcı bir sevgi veriyorsunuz ama ateşin dozu birazcık yüksek. Ona gösterdiğiniz fazla ilgi bunaltıyor. Gücenmiş olduğunuz birinden haber var. Karmaşık duygulardan uzaklaşmaya başlıyorsunuz. İşteki hırsınızın meyvesini yakında toplayacaksınız. Büyük bir talih hemen hemen kucağınıza gelecek. Yeni bir meslek teklifi de alabilirsiniz. Paraya ihtiyacı olan bir yakınınıza destek edin. Enerjinizi açık havaya çıkarak ve yürüyüşler yaparak dengelemeye çalışın.

3 Eylül Terazi burcu yorumu

3 Eylül Terazi burcu yorumu

Sevgilinizle aranızdaki sorunlar birbirinizle açıkça konuşmadığınız sürece çözülmeyecek gibi. Problemlerinizin büyümesine izin vermeyin. Yalnızsanız, kabuğunuzdan çıkıp sosyal faaliyetlerde bulunmalısınız. İş yerinde başarınızla büyük alaka çekiyorsunuz. Bunun tadını çıkarın. Uzun zamandır görüşemediğiniz dostlarınızla hasret gidereceksiniz. Müşterek çalışmalarınızın sonucunda elinize yüklü miktarda bir para geçebilir. Son zamanlarda karşılaştığınız sıhhat problemleri son buluyor.

3 Eylül Akrep burcu yorumu

3 Eylül Akrep burcu yorumu

Özel hayatınızda sıkıntılı bir döneme giriyorsunuz. Önemli bir karar vermeniz gerekebilir. Vereceğiniz karar size en uygun karar olmalı. Dostlarınızın desteğini almalısınız. Mutlaka bir çözüm bulunur, moralinizi bozmayın. Üzerinizde baskı hissetmeyin. En dürüst kararı vermenizde tezgâhtar olacak her şeyi deneyin. Parasal konularda büyük sürprizler ve ani şartların değişmesi olabilir. Ağız sağlığınız için risk seslenmek, genel sağlığınız için de risk demektir. Bir diş bakımı yaptırmanızın zamanı geldi.

3 Eylül Yay burcu yorumu

3 Eylül Yay burcu yorumu

Yakın çevrenizle ilişkileriniz yönünden epeyce olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Geçmişte minik kırgınlıkların yaşandığı bir arkadaşınızla karşılaşıp hiçbir şey olmamış gibi davranmanız olası. O bu davranışa ılımlı yanıt verecek. Amirleriniz değerinizi gün geçtikçe daha çok takdir ediyor. Size yapılacak öneriler karşı ailenizin ve dostlarınızın fikrini alın. Para konusunda geçici bir daralma laf konusu. Televizyon karşı bir şeyler atıştırarak zaman devretmek yerine çalışma yapın.

3 Eylül Oğlak burcu yorumu

3 Eylül Oğlak burcu yorumu

Sevgilinizle olan iletişiminizde sivri dil kullanmamaya ve onu eleştirmemeye dikkat edin. Bunları aşabilecek güç sizde var. Bu işyerinden de sıkıldınız. Başvurduğunuz işlerden gelecek olumlu bir haber yüzünüzü güldürebilir. Taksitli alışverişlerin cazibesine kapılıyorsunuz, harcamaları azıcık daha kısmanız yardımcı olacak. Harcamalarınızı birazcık denetim altına almanız gerekiyor. Bir aile dostunuzun sağlık durumu sorunu sizi üzebilir. Elinizden gelen desteği yapmaktan kaçınmayın.

3 Eylül Kova burcu yorumu

3 Eylül Kova burcu yorumu

Aşk hayatınızda ani bir başlangıç yapma düşüncesi sizi heyecanlandırsa da dengenizi korumaya çalışmalısınız. Hislerinizde değişimler olabilir. İşinizle ilgili sizi memnun edecek gelişmeler gündemde. Dar ve istikrarlı bir davranış içinde bulunacak, çalışmalarınızı istediğiniz gibi sürdüreceksiniz. Yeni planlar yapabilir, bunları sevdiğinizle ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Bütçenizle ilgili yeni aldığınız kararlar epeyce işinize yaradı. Göz ağrılarından her zamankinden fazla şikayet edebilirsiniz.

3 Eylül Balık burcu yorumu

3 Eylül Balık burcu yorumu

Sorun çıkmasın diye çatışmalardan kaçınmaya eğilimlisiniz. neticede, genelde sessiz ve huzurlu bir hayat sürüyorsunuz. Lakin ara sıra konuşmaya da ihtiyacınız var aksi takdirde sessizliğe mahkum edilebilirsiniz. Bugün yanlış anlaşılmaları ortadan uyandırmak için konuşmak zorunda kalabilirsiniz. Eğer yaptıklarınız yanlış anlaşıldıysa, kendinizi müdafaa etmek size kalmış bir şey. Bu durumda sorun çıkmasın diye düşünüp durmayın tersine ortalığı velveleye verin!

özel içeriğidir.

Kaynak: www.kadinvekadin.net
URL: https://www.kadinvekadin.net/3-eylul-cuma-gunluk-burc-yorumlari.html

GÜNÜN TRENDLERİ
BÜGÜNÜN ÖNE ÇIKANLARI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz