Ana Sayfa Moda ve Güzellik 31 Ağustos Salı günlük burç yorumları

31 Ağustos Salı günlük burç yorumları

0
31 Ağustos Salı günlük burç yorumları
31 Ağustos Salı günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 31 Ağustos Salı gününün günlük burç yorumları…

31 Ağustos Koç burcu yorumu

31 Ağustos Koç burcu yorumu

Aşk hayatınız çok zengin bir dönemden geçiyor. Gönlü abes olanlar hayatlarının aşkını bulabilirler. İlişkisi olanlar ise çok kayda değer kararlar alabilirler. Sevgilinizle aranızda büyük bir yakınlaşma olabilir. İş hayatınızda çalışmalarınızın meyvesini alacağınız güzel gelişmeler sizi bekliyor. Çalışmalarınızın hızlanacağı ve birazcık daha yoğunlaşacağı bu dönem başarılarınıza bir yenisini ekleyebilirsiniz. Harcamalarınızda dağıtılmış kısıtlamalara gitmek bütçenizi dengeleyebilir.

31 Ağustos Boğa burcu yorumu

31 Ağustos Boğa burcu yorumu

Partneriniz sevginizin azaldığı konusunda kuşkulara sahip. Bununun nedenini dış etkenlerde aramaya çalışın. Onun sizinle ilgili endişeleri kişiliğinizle alakalı yok, kuytu olmalısınız. İş arkadaşlarınızın sizin dek özverili çalışmaması, yükünüzü oldukça arttırıyor. İşi sizin değin ciddiye bölge değil! Duyacağınız bir haber, bir takım projelerinizi gözden geçirmenize neden olacak. Jurnal harcamaların bazılarından vazgeçmeniz mümkün değil, bazılarını ise erteleyebilirsiniz

31 Ağustos İkizler burcu yorumu

31 Ağustos İkizler burcu yorumu

Sevgiliniz defalarca yanınızda ve gelecekte de hep yanınızda olacak. İçinde olduğunuz aylaklık sizi yeterince kötü etkiledi ve korkularınız hareketlerinizi bile kısıtladı. Yeni bir şeylere açmak istiyorsunuz ama insanların ne diyeceklerini düşünmeniz sizi engelliyor. Bu günlerde profesyonel konularla uğraşmamalı ve kendinize azıcık vakit tanımalısınız. Kendinizi hala bir milyoner gibi hissedebilirsiniz fakat altından kalkamayacağınız bir masraf yapmayın. İlerde sıkıntıya gireceğinizi bilerek harcama gerçekleştirmek rasyonel olmaz.

31 Ağustos Yengeç burcu yorumu

31 Ağustos Yengeç burcu yorumu

Bir şey yerine getirmek istediğinizde önce sevgilinize uyup uymayacağını teftiş etmelisiniz. İlişkinin başında daima birlikte almak istediğiniz zamanları hatırlayın. Romantizme biraz daha pozitif tartı verin. Bir şeyleri başkalaştırmak istiyorsanız başlangıç noktanız tavırlarınız elde etmek zorunda. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızı veya akrabanızı ziyarete gitmek iyi bir fikir olabilir. Başaracağınıza inanmadığınız sürece plan yapmanın size bir yararı olmaz. Kilo vermeye çalışıyorsanız, kullandığınızdan daha az kalori yakmalısınız.

31 Ağustos Aslan burcu yorumu

31 Ağustos Aslan burcu yorumu

Partnerinize olan özleminizi az da olsa hafifletmek için kalabalıklara karışın. Eski dostları ziyaret edin. Arkadaşlarınıza vakit ayırmaya çalışın. Oturduğunuz yere yeni taşınan biri sizi çok etkiliyor olabilir. Ona açılmanın tam zamanı. Yıldızlar sizin şarkınızı söylüyor ve size büyük bir baht veriyor. Birkaç gün uzaklara gidip her şeyden ve herkesten uzak kalıp istediklerinizi yapma duygunuz ağır basmaya başladı. Yakında seyahat var. Mali konulara karşın çalışmalarınız hızlanıyor. Böbreklerinizi üşütmeyin.

31 Ağustos Başak burcu yorumu

31 Ağustos Başak burcu yorumu

Ufukta yeni bir aşk ilişkisi gözüküyor. Bu da sizi daha da mutlu ve kendine güvenen biri haline getirebilir. Çevrenizdeki herkesin dostunuz olmadığını ve dost sandıklarınızın da sizin rakipleriniz olabileceklerini görmeye çalışın. Eğer altınızda çalışan ahali yanlışlar yapıyorlarsa, onları kırmadan elinizden geldiğince kibar olarak yol göstermeye çalışmanız yardımcı olur. Harcamalarınız standardınızın üstünde, paranızı daha akıllıca teftiş etmelisiniz.

31 Ağustos Terazi burcu yorumu

31 Ağustos Terazi burcu yorumu

Sevgilinize karşısında nazik olduğunuz sürece aranızda herhangi bir problem yok. Siz veya o ilişkide patron almak isteyebilir. Sizi tanımak isteyen halk müziği var. İlk adımı siz atın ve onlarla iletişime geçin. Kendinizi boşlukta hissetmemek namına yeni hobiler edinmelisiniz. Ailede açıklama yapmanız gereken bir konu var, onlara iyi haberler vermeye çalışın. Başınızı ağrıtan bir doküman meselesinden sonunda kurtulacaksınız. Paralı günler var. Kilo saptamak için diyetisyenin yerinde gördüğü diyeti uygulayın.

31 Ağustos Akrep burcu yorumu

31 Ağustos Akrep burcu yorumu

Aşk ola ki belirlenmiş şeylerden ödün vermenizi gerektirebilir ama emin olun kazandıklarınız daha pozitif olacaktır. Korkularınızdan uzaklaşın. Birine bir hediye verin. Eğer bir arkadaşınız kendini fena hissediyorsa, ona muavin olmaya çalışın. Kendinizle iftihar duyun ve istediklerinizi satın almaya çalışın. Bugün sizin için fantastik ve enerji doymuş geçecek. Yaşam için zorunlu bedensel ve beyinsel enerjinin hepsine sahipsiniz. Parasal çalışmalarda başarılı edebilmek için sabırlı davranın. Diş bakımı başka hastalıkları da önler.

31 Ağustos Yay burcu yorumu

31 Ağustos Yay burcu yorumu

Duygularınızın birincil günkü etkisinden kurtulup daha akılcı düşününce, bu işin olamayacağını siz de kabul ediyorsunuz. Fakat tatlı hayallere dalmamak elinizde değil. İş hayatında son günlerde sinirlerinizi yıpratan olaylar yaşamanız, sağlıklı karar vermenizi engelleyebilir. Fiyatı Yüksek şeylere yeralma konusunda iki defa göz önünde bulundurmak isteseniz de lükslerle yaşamak tabii ki giderlerinizi gözle görülür oranda artıracaktır. Kendinizi sağlıklı hissetseniz de bazı kontrolleri ihmalkârlık etmeyin.

31 Ağustos Oğlak burcu yorumu

31 Ağustos Oğlak burcu yorumu

Sevdiğinizle aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkları büyütmeyin. Sivri dilli ve kırıcı bir tavır içine girmekten kaçınmanız gerekiyor. Birazcık ilgili davranın. Çalışma hayatınızı baştan şekillendirmeniz için doğan bir fırsatı bağnaz davranıp göz ardı ediyorsunuz. Bu fırsatı değerlendirmeniz için size yapılan ısrarları dikkate alın. Gelir durumunuz rahat, rahat harcamanıza ihtimal sağlıyor. Son günlerde uyku düzeniniz ve beslenmeniz bozuldu. Hayatınıza biraz daha disiplin getirin.

31 Ağustos Kova burcu yorumu

31 Ağustos Kova burcu yorumu

Özel hayatınızdaki küçük problemlerin üstesinden gelebilecek güçtesiniz. Sevgiliniz size zorunlu olan güveni bir türlü veremiyor. Kısa bir vakit içinde görünmemekle birlikte, ilişkinizde bazı olumsuzluklara hazır olmanızda fayda var. Eski bir meslek arkadaşınızla yapacağınız konuşmalar sayesinde, işinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar kuracaksınız. Bu konuşmalar sizin için epeyce faydalı olacak. Geride bıraktığınız ödemeler sizi epeyce rahatlatmış görünüyor.

31 Ağustos Balık burcu yorumu

31 Ağustos Balık burcu yorumu

Unutma oysa maddi eşyalar yalnızca -maddidir. Hayatının bir noktasında, onları kaybedecek, çöpe atacak ya da bozacaksın. Tek soru bunun ne vakit ve nasıl olacağı. Hasar görebilen veya kaybolan fiziki eşyaların peşinde abartılı ve yersiz bir duygusal çöküntüye kapılma. Kendini insanlara bağla, materyal şeylere yok. iyi arkadaşlar ve sadık bir aile sonuna kadar senin yanında olacaktır.

Kaynak: www.kadinvekadin.net
URL: https://www.kadinvekadin.net/31-agustos-sali-gunluk-burc-yorumlari.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here