Ana Sayfa Moda ve Güzellik 4 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

4 Eylül Cumartesi günlük burç yorumları

0

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 4 Eylül Cumartesi gününün jurnal burç yorumları…

3 Eylül Koç burcu yorumu

4 Eylül Koç burcu yorumu

İstediğiniz gibi yürümediği için size üzüntü veren aşk hayatınız hakkında sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Son günlerde yaptığınız verimli araştırmalar ve yeni fikirlerinizle dikkat çekmeye başladınız. Hedeflerinize gelmek için yaptığınız girişimlerin size geri dönüşlerini önümüzdeki günlerde almaya başlayacaksınız. Elde edeceğiniz gelir yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin. Adımlarınızı sağlam atın. Abur cubura olan düşkünlüğünüz sağlığa zararlı beslenmenize yol açıyor.

3 Eylül Boğa burcu yorumu

4 Eylül Boğa burcu yorumu

Aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler var. Olaylar karşı daha sakin davranmalısınız. Beklenmedik gelişmeler üzerinizde zorlama yaratabilir. Kendinizi açıklama etmekte zorlanmayacaksınız. Sizin için, başkalarına değersiz gelen konular fazlaca siklet taşıyabiliyor. Sıkışık, sıkıntılı günleri geride bırakıyorsunuz. İşlerinizde yavaş da olsa gözle görülür bir toparlanma laf konusu. Zekice davranırsanız iyi yatırımlar yapabilir, maddi durumunuzu fazla rahata çıkarabilirsiniz.

3 Eylül İkizler burcu yorumu

4 Eylül İkizler burcu yorumu

Duygularınızı sevgilinizle paylaşmak için çok uygun bir gün. Birlikte faaliyetlere katılıp, başbaşa romantik bir akşam planı yapın. İş uygun her zamanki ağırbaşlı tavırlarınızla hareket etmeli, kargaşa ve çelişki yaratacak ortamlardan kaçınmalısınız. Sözlerinizin yanlış değerlendirilmesi söz konusu olabilir. Zeki adımlarınızı, hareketlerinizi ve iletişiminizi öne çıkarın. Paranın kıymetini anladığınızı düşünüyorsunuz, ama bu kadarı tatmin edici değil. Hala fazla savurgansınız.

3 Eylül Yengeç burcu yorumu

4 Eylül Yengeç burcu yorumu

Hayal gücünüzün epeyce enerjik olacağı bugün, içgüdüleriniz sizi yönlendirebilir. Tartışmaları geride bırakmanın en doğru yolu sevdiğinize kulak vermek. Yaratıcılığınız doğruca, istediğiniz hedeflere ilerleyebilir, hoş gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yapacağınız girişimlerin sonuçları olumlu olacak. Yoğun ve hareketli dönem azalmakla birlikte hala devam ediyor. Azıcık daha katlanma! Bütçenizi aşan yatırımlar ve teklifler aleyhinde bocalama yaşayabilirsiniz. Bir dostunuzun rahatsızlığı, sağlığınıza uyarı etmeniz konusunda sizi uyaracak.

3 Eylül Aslan burcu yorumu

4 Eylül Aslan burcu yorumu

Son derece tedbirli ve istikrarlı olacağınız bir gün. Kendinize olan güveniniz yükseliyor. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler sıcak ve yoğun olacak. Birlikte arkadaş davetlerine katılabilir, ağırlama yerlerine gidebilirsiniz. Ofiste hiç akla gelmeyen aksaklıkların olması sizi gergin bir yapıya sokacağı gibi yaratıcılığınızı da köreltebilir. Finansal konulara karşın istekleriniz artıyor. Uzun süredir planladığınız alışverişi bugün gerçekleştirebilirsiniz. Hastalığınızı görmezlikten gelmeyin.

3 Eylül Başak burcu yorumu

4 Eylül Başak burcu yorumu

Duygusal ilişkinizde hareketsizliğin suçunu hemencecik eşinize yöneltmeyin. Fazla istekli ve heyecanlı olabilirsiniz fakat o bu durumu kavramakta zorluk çekebilir. Anlayış ve özveri koşul gibi gözüküyor. Sosyal ilişkileriniz sizin için zaman zaman kendinizle ilgili problemleri, zaman zaman da duygusal ilişkinizle ilgili problemlerin yoğunlaşacağını gösteriyor. Hiddet sizi belirlememeli buna müsade vermemelisiniz. Parasal sorunlarınızı çözümleyemeseniz bile sıkıntınız hafifleyecek.

3 Eylül Terazi burcu yorumu

4 Eylül Terazi burcu yorumu

Kısa süreli ilişkilere olan eğiliminiz, sizi uzun vadeli mutluluklardan alıkoyuyor. Yükümlülük almaya çalışın. İş uygun kişisel düşünüp, olaylarla daha yakından ilgileneceksiniz. Kararlı olmanız ve ne istediğini bilmeniz kısa sürede kendini gösterecek. Bir bakıma bir takım işlerinizin hallolması için başkalarından egemen davranmanız işinize yarayabilir. Para işlerinde doğru hesaplar yapmanız gerekiyor. Sevdiğiniz bir yakınınızın rahatsızlandığını öğrenebilirsiniz. Gelip geçici bir rahatsızlık canınızı sıkmayın.

3 Eylül Akrep burcu yorumu

4 Eylül Akrep burcu yorumu

Romantizm doymuş bir gün. Fakat birlikte olduğunuz insana güvenmelisiniz. İşyerinde yaşanan pürüzleri onarmak elinizde. Sert olmamaya özen göstermeli, başka fikirlere de kulak vermelisiniz. Yeni ortaklıklara gireceğiniz bir dönemdesiniz. Kararlarınızda cesur olun. zaman zaman kendinizi baskı altında hissediyor ve psikolojik olarak yoruluyorsunuz. Bu müşteri ortamlardan uzaktan durmaya çalışın. Hiç düşünülmeyen bir şeyi satın almaya kalkışmanız fiziksel yönden sizi zorda bırakabilir.

3 Eylül Yay burcu yorumu

4 Eylül Yay burcu yorumu

Bugün duygularınıza kapılabilir, alıngan ve kararsız bir konuşma içine girebilirsiniz. Olayları akışına bırakıp, gözleyin. Moral açıdan kendinizi cılız hissetseniz bile gün içindeki gelişmeler keyfinizi yerine getirecek. Sevdiğinizden alacağınız teklifler son derece ilginç ve göze çarpan olabilir. Yeni projeler düşünebilirsiniz. Planlı hareket ederek, işlerinizin üstesinden zorlanmadan geleceksiniz. Geveze işlerle ilgilenmek canınızı sıkabilir. Parasal açıdan sıkıntılarınızın azalması moralinizi yükseltecek.

3 Eylül Oğlak burcu yorumu

4 Eylül Oğlak burcu yorumu

Sevgilinizle hatalı anlamalardan kaynaklanan problem yaşamanız laf konusu. Sorunlarınızı büyütmeden, kendinizi anlaşılması mümkün bir şekilde açıklama ederek çözmeye çalışın. İş yerinde üzerinize vazife olmayan işleri de üstleniyorsunuz. Bir zaman sonradan bununla ilgili tedirginlik yaşayabilirsiniz. Yabancı olduğunuz konularda yatırım yaparken, mutlaka uzmanlarına danışarak karar vermeniz lehinize olur. Hastalıktan yeni kalktınız. Lakin yeniden kendinizi sakınmıyorsunuz.

3 Eylül Kova burcu yorumu

4 Eylül Kova burcu yorumu

Sevgiliniz için kapanmış olan bir konu, sizin için hala anlamını taşıyor. Üzerinden uzun zaman geçmiş olan bu olayı bugün yeniden gündeme getirebilir ve bu yüzden eleştirilebilirsiniz. İş yaşantınızdaki belirsizlikler, sizi haklı olarak yeni meslek arayışlarına yöneltiyor. Karmaşık bir konuda birkaç kişi, sizin sergileyeceğiniz tutuma göre davranış gösterecekler. böylece tavrınız önemli. Bazı masraflar yüzünden bütçenizdeki delik bir zaman daha açık kalacak.

3 Eylül Balık burcu yorumu

4 Eylül Balık burcu yorumu

İstediğiniz gibi yürümediği için size endişe veren aşk hayatınız hakkında sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Son günlerde yaptığınız verimli araştırmalar ve yeni fikirlerinizle dikkat çekmeye başladınız. Hedeflerinize ulaşmak için yaptığınız girişimlerin size geri dönüşlerini önümüzdeki günlerde almaya başlayacaksınız. Elde edeceğiniz kazanç yüzünüzü güldürse bile çok büyük gelişmeler beklemeyin. Adımlarınızı sağlam atın. Abur cubura olan düşkünlüğünüz sağlıksız beslenmenize yol açıyor.

Kaynak: www.kadinvekadin.net
URL: https://www.kadinvekadin.net/4-eylul-cumartesi-gunluk-burc-yorumlari.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here