Ana Sayfa Moda ve Güzellik 6 Eylül Pazartesi günlük burç yorumları

6 Eylül Pazartesi günlük burç yorumları

0
6 Eylül Pazartesi günlük burç yorumları
6 Eylül Pazartesi günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 6 Eylül Pazartesi gününün günlük burç yorumları…

6 Eylül Koç burcu yorumu

6 Eylül Koç burcu yorumu

Sevgiliniz sizden beklediği ilgiyi bulamıyor. Kendi sorumluluklarınızın fazlalığı yüzünden partnerinizin bu isteğini karşılayamıyor olabilirsiniz ama gerçi ona karşı birazcık daha fedakar davranın. İş yerindeki sorumluluklarınızın artması yüzünden kendinizi zorlama altına sokmamalısınız. Bu koşul sizi gereğinden fazla karamsarlığa sürükler. Olumlu beklentiler içinde bulunmak zamanla isteklerinizin gerçekleşmesini sağlayacak. Bir Takım yanlış anlaşmalar yatırımlarınızın yönünü değiştirebilir.

6 Eylül Boğa burcu yorumu

6 Eylül Boğa burcu yorumu

Aşk yaşantınızda sorunlar var. Duygusal arayışlar içindesiniz. Sevdiğiniz kişiye her zamankinden daha pozitif ihtiyacınız var. Onunla konuşarak sorunları ortadan kaldırmaya çalışın. İş uygun bir çekişmenin içindesiniz. Sorunlu birtakım ilişkileri sabrınızla ağır ağır istediğiniz şekle sokmaya başladınız. Fazla daha huzurlu bir ortamda çalışmanızı sağlayacak belirtiler var. Hazırlıklı, dikkatli olma alışkanlığınız büyük para sorunları yaşamanıza engel oluyor.

6 Eylül İkizler burcu yorumu

6 Eylül İkizler burcu yorumu

Bu gün aşkla fazla pozitif ilgileneceksiniz. Aşkı bulmak için fazla mücadele sarf etmenize gerek yok çünkü aşk sizi bulacak. Orijinal fikirleriniz meslek hayatınızda hiç ummadığınız bir yükselmeye yol açabilir. Çevrenizin baskıları sonucu değişmeye çalışmayın. Her anlamda içten yolda ilerliyorsunuz. Katılacağınız bir arkadaş toplantısında fazla eğlenecek ve uzun zamandır birlikte olmadığınız arkadaşlarınızla birlikte olma fırsatı yakalayacaksınız. Maddesel anlamda meydana gelecek bazı doğaüstü şansın dönmesi yüzünüzü güldürecek.

6 Eylül Yengeç burcu yorumu

6 Eylül Yengeç burcu yorumu

Bugün duygularınızı denetlemeniz birazcık zor olabilir. Kolay heyecanlanıp hemencecik tepki gösterebilirsiniz. Özellikle sevdiğinize aleyhinde sert ve kırıcı davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Evle ilgili değişim yapmanın zamanı geldi. Bu gün evinizle ilgileneceksiniz. Yaratma gücünüz tamamen işte büyük bir galibiyet sizi bekliyor. İşle ilgili kararlar alırken hissi davranmaktan kaçınmalısınız. Zinde birinden destek var. Para konusuna diyecek yok. Son günlerde sağlığınıza hiç uyarı etmiyorsunuz.

6 Eylül Aslan burcu yorumu

6 Eylül Aslan burcu yorumu

Kalbiniz boşsa aşk hayatınızda olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Bir partneriniz varsa onunla ileriye dönük yapacağınız konuşmalar ikinizin de moralini yükseltecek. Çevrenizden biriyle yapacağınız konuşmalar bir uçtan bir uca işinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar yapacaksınız. Bu hitabe sizin için çok yararlı olacak. Pozitif enerjinizi kaybetmeyin. Parasal konulara karşın harcamalarınıza itina göstermeniz gerekiyor. Hesapta olmayan ödemeler ve masraf gerektiren konular çıkabilir.

6 Eylül Başak burcu yorumu

6 Eylül Başak burcu yorumu

Bu günü gerilimsiz ve dar bir şekilde geçireceksiniz. Amaçlarınıza rahatça ulaşmanız muhtemel. Fakat çevrenizdeki kişilerle inatlaşmayın. Bu tutumunuz onları çileden çıkarıyor. Partnerinizle aranızdaki sorunlar çözümleniyor. Ofisteki çalışmalarınızı serinkanlılıkla sürdürebilirseniz bir vakit sonra işinizden keyif aldığınızı görebilirsiniz. Karamsarlığa kapılmayın ve olayları gidişine bırakın. Uzaklardan alacağınız bir haber sizi harekete geçirecek. Finansal sıkıntılarınız da gitgide artarak üye

6 Eylül Terazi burcu yorumu

6 Eylül Terazi burcu yorumu

Bugün arkadaşlıklar, geleceğe yönelik yatırımlar ve projeler, sizin için ön plana çıkacak. Ufacık bir eleştiri bile sizi çileden çıkartmaya yetiyor. Sevdiğinizi bu yüzden fazla üzüyorsunuz. Kendinizi affettirmeye çalışın. Her şeyin istediğiniz gibi olması için azıcık daha beklemeniz gerekiyor. Katılacağınız bir davette yaratıcılığınızla her zamankinden daha pozitif dikkat çekeceksiniz. Sıhhat konusunda ihtiyatlı davranmanız gerekiyor. Son günlerde sağlığınıza hiç uyarı etmiyorsunuz.

6 Eylül Akrep burcu yorumu

6 Eylül Akrep burcu yorumu

Duygularınızdaki aşırılık davranışlarınıza da yansıyor. Ancak bilhassa dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz yararınıza olacak. İçinizdeki fırtınaları meslek yaşamınıza aksettirmeyin. Gevşemek için bütün tamamlanmamış işlerinizi bitirmekte fayda var. Kısa süreli beraberlikten bıkanlar ileriki günlerde uzun süreli bir beraberliğe adım atacaklar. Hiç ummadığınız bir yerden elinize para geçecek. Son günlerde yemekleri birazcık artı kaçırdınız. Rejime başlamak için yerinde bir zaman.

6 Eylül Yay burcu yorumu

6 Eylül Yay burcu yorumu

Sevdiğiniz insanın psikolojik sorunlarıyla ilgilenmeniz gereken bir gün. Bencilce tutumunuzdan biran önce sıyrılın. İş hayatınızı aşk hayatınızla karıştırmamaya da özen gösterin. İş yerindeki probleminizi çözmek için fazla yönlü düşünmelisiniz. Moraliniz çoğu kez bozuluyor. Bunun çaresi zaman zaman moral depo etme. Bugün bütçenizle ilgili üzüntü duyabilir, yeni çözümler aramaya çalışabilirsiniz. Bu yoğun tempoda sağlığınız sizin için çok manâlı. Onu korumaya devam edin.

6 Eylül Oğlak burcu yorumu

6 Eylül Oğlak burcu yorumu

Duygusal işbirliği içinde olduğunuz kişilerle, yaratıcılığınızı ortaya koyacak araştırmalar yapacaksınız. Birlikte çalıştığınız şahısların farklı istekleri kafanızı karıştırabilir. Onlarla büyük enerjinizi birleştirmeli ve çevrenize kısmet vermelisiniz.

6 Eylül Kova burcu yorumu

6 Eylül Kova burcu yorumu

Duygusallığınız ilişkinizde belirleyici oluyor. Bu yanınızın artılar kattığı bir beraberlik içindesiniz. Gelecek planlarınız içinde, sonradan gösterme ayrılığına düşeceğiniz bir konu var. İş yaşantınızda, daha sonra sancılar çektiğiniz sabırsızlıklardan kurtulmanız gerekiyor. Hemen Şimdi hazır olmadığınızı düşündüğünüz konuda, hazırlıklara bir lahza evvel girişmenizde fayda var. Dışınızda büyüyen şartlar, her an sizi konunun içine alabilir. Hesapta olmayan ödemeler gerçekleştirmek zorunda kalabilirsiniz.

6 Eylül Balık burcu yorumu

6 Eylül Balık burcu yorumu

İçinde bulunduğun ilişkileri zedelemesinden korktuğun için değişim seni korkutuyor olabilir. Bu zihin, kişisel gelişim ve evrimini gerçekleştirmene engel olmamalı. Eğer kendin gibi davranamıyorsan bir ilişkiyi sürdürmenin anlamı nedir ancak? Olasılıkla bilinmeyenden çekindiğin için mevcut olanı sürdürmeyi seçim ediyorsun. Göründüğü dek güç olabilir evet, fakat gerçek hislerini bundan böyle gömülü yerden çekip çıkarmalı ve eylemlerini bunlara göre düzenlemelisin.

özel içeriğidir.

Kaynak: www.kadinvekadin.net
URL: https://www.kadinvekadin.net/6-eylul-pazartesi-gunluk-burc-yorumlari.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here