Ana Sayfa Televizyon Ada Masalı için reytingler kötü, Baht Oyunu için çok iyi!

Ada Masalı için reytingler kötü, Baht Oyunu için çok iyi!

0
Ada Masalı için reytingler kötü, Baht Oyunu için çok iyi!
Ada Masalı için reytingler kötü, Baht Oyunu için çok iyi!

Ada Masalı için reytingler kötü, Baht Oyunu için çok iyi!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Salı akşamlarının iki manâlı dizisinin ekran macerası devam ediyor. Star TV’de yayınlanan Ada Masalı ve Kanal D’nin Şans Oyunu dizileri 11 bölümü geride bıraktı.

Her iki dizide de etkileyici bir hikaye ve kuvvetli başrol buluşması var. Ada Masalı dizisinde Alp Navruz ile Ayça Ayşin Turan ikilisinin dinç işbirliğini görüyoruz. Aynı şekilde Talih Oyunu dizisinde Cemre Baysel ile Aytaç Şaşmaz çok iyi bir dizi çifti oldu.

Romantik komedi dizisi olan her iki hikayenin gidişatından da izleyiciler memnun. Ancak reytingler noktasında ara git gide açılıyor. Kanal D dizisi Baht Oyunu, izleyici sayısını artırırken, Ada Masalı ise düşüş trendini bir türlü durduramıyor.

Eylül ayı ile birlikte yaz döneminde başlayan diziler için bir karar zamanı gelmiş oldu. Kanallar çoğu dizi arasında romantik komedi hikayelerini devam ettirip ettirmeme konusunda karar alacak.

Ada Masalı için reytingler kötü, Baht Oyunu için çok iyi! 1

Her iki dizinin 11. bölüm reyting sonuçları bu noktada manâlı mesaj veriyor. Şans Oyunu dizisi sıradan oranları tutturdu ve sıralamada da üstteki sıralarda bulunuyor. Kanal D dizisi adına işler iyi gidiyor. Tabii ama reytinglerin birazcık daha artması şart.

Oysa benzer şeyi Ada Masalı için bildirmek yanlış olacaktır. Dizinin gidişatı pek de iyi görünmüyor. Ortalamanın aşağıda reytingler gelmeye devam ediyor.

Dizinin ileride daha iyi olabileceğine yönelik bir sinyâl de değil. Dün akşam 11. bölüm tüm kişilerde ve ABC1 gruplarında sekizincilik elde etti. Hem AB grubunda da dizi dokuzuncu sırada yer aldı.

Baht Oyunu dizisi için gelecek parlak gözükürken, Ada Masalı için ise karanlık bir tablo var. Her iki dizi de 7 Eylül Salı akşamı 12. bölümleri ile ekranda olacak. Reyting sonuçları ise çok daha yakından peşine düşüp takip edilecek.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/ada-masali-icin-reytingler-kotu-baht-oyunu-icin-cok-iyi/1292960

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here