Ana Sayfa Televizyon Ahmet Rıfat Şungar, Show TV dizisinden başrol teklifi aldı!

Ahmet Rıfat Şungar, Show TV dizisinden başrol teklifi aldı!

0
Ahmet Rıfat Şungar, Show TV dizisinden başrol teklifi aldı!
Ahmet Rıfat Şungar, Show TV dizisinden başrol teklifi aldı!

Ahmet Rıfat Şungar, Show TV dizisinden başrol teklifi aldı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ay Üretim tarafından hazırlıkları devamlı Üç Kuruş isimli dizinin oyuncu kadrosu yavaşça ortaya çıkıyor. 3 erkek başrol oyuncusu için ilk anlaşma Uraz Kaygılaroğlu ile yapıldı. Kartal karakteri için meşhur oyuncu ile imzalar atıldı.

Ardından ise güvenlik amiri Efe karakteri için Ekin Koç ile görüşmeler ilerledi ve oyuncu prensipte rolü canlandırmayı kabul etti. Şimdi iş imzaların atılmasına kaldı.

Üç Kuruş dizisi için düşünülen üçüncü erkek başrol oyuncusu olarak da Ahmet Rıfat Şungar’a öneri gittiği ortaya çıktı. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın kulis bilgisine tarafından, çabuk katil İrfan rolü için düşünülen ad Ahmet Rıfat Şungar oldu…

Nursel Köse, Civan Canova, Aslıhan Malbora, Burak Altay gibi isimlerle de uzlaşma yapıldığı ortaya çıkmıştı. Şu Anda de Ahmet Fırat Şungar’a önerge götürüldü.

İrfan dizinin en karanlık karakteri olarak ortaya çıkacak. İşlediği cinayetlerle çabuk katil olarak anılacak olan İrfan karakteri için Ahmet Rıfat Şungar isminin ortaya çıkması sosyal medyada da tartışmalara neden oldu.

Kimi hayranlar oyuncunun bu role uygun olmadığını düşünüyor. Bir dizi hayranı, “On numara oyuncudur lakin hiç seri katil tipi değil” diye yorum bıraktı. Kimi izleyiciler ise tiyatro geçmişi de olan ve çok başarılı rollere imza atan Şungar’ın içten tercih olduğunu düşünüyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/ahmet-rifat-sungar-show-tv-dizisinden-basrol-teklifi-aldi/1293370

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here