Ana Sayfa Televizyon Aşk Mantık İntikam dizisi için çok sevindiren yeni karar!

Aşk Mantık İntikam dizisi için çok sevindiren yeni karar!

0
Aşk Mantık İntikam dizisi için çok sevindiren yeni karar!
Final bölümü için geri sayım başladı! ‘Sen Çal Kapımı’ yine zirvede!

Aşk Mantık İntikam dizisi için çok sevindiren yeni karar!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Yaz dönemi bitti ve Eylül ayı ile birlikte televizyon ekranları için kış dönemi başladı. Yaz dönemi için hazırlanan dizilerden de tek tek final haberleri geliyor. Cam Tavanlar ve Kahraman Babam dizileri önceki ay final yapmıştı. Hem Kanal D Aşkın Tarifi için ve atv de Baş Belası için final kararı aldı. Her iki yapım da 13. bölümler ile sona eriyor.

Yaz dönemi biterken en çok merak edilen dizilerden birisi de Aşk Mantık İntikam’a ne olacağı konusu. Burcu Özberk ile İlhan Şen ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin devam edip etmeyeceği konusunda izleyicilerde bir takım endişeler vardı.

Burcu Özberk, yola devam ettikleri mesajını vererek hayranlarının içini rahatlatmıştı. Fox TV’nin diziyle ilgili kararı da ortaya çıktı. Yaz döneminde çok iyi reytingler alarak en iyi dizi olmayı başaran Aşk Mantık İntikam yoluna devam edecek.

Hatta Cuma akşamları Son Yaz’ın günüydü ama kanal aldığı karar ile Aşk Mantık İntikam dizisinin gününe dokunmayacak. Son Yaz muhtemelen Cumartesi akşamları izleyici ile buluşacak.

Çok başarılı bir çıkış yapan Aşk Mantık İntikam dizisi bu gidişatı kış sezonunda da devam ettirebilir mi? Akıllardaki soru bu. Geçen sezon Sen Çal Kapımı ve ondan önceki sezon Afili Aşk dizileri bunu başarmıştı.

Final söylentileri boş yere meydana çıkan dizi namına alınan karar yola devam biçiminde oldu. Aralık ardına kadar Aşk Mantık İntikam’ın ekranda kalması sürpriz olmayacaktır. Tabii ki reytingler çok ciddi bir düşüş yaşamaz ise dizi yoluna devam eder.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/ask-mantik-intikam-dizisi-icin-cok-sevindiren-yeni-karar/1293042

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here