Ana Sayfa Televizyon atv ekranında bir dizi için final endişesi yaşanıyor!

atv ekranında bir dizi için final endişesi yaşanıyor!

0
atv ekranında bir dizi için final endişesi yaşanıyor!
atv ekranında bir dizi için final endişesi yaşanıyor!

atv ekranında bir dizi için final endişesi yaşanıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Baş Belası ile ilgili final ihtimali bile izleyicileri çok rahatsız ediyor! İrem Helvacıoğlu ile Seçkin Özdemir ikilisinin başrolünde yer aldığı dizi büyük beğeni topladı. İzleyenler açısından çok başarılı bir yapım olarak değerlendiriliyor.

Baş Belası dizisi yaz ekranının en ayrı projelerinden birisi oldu. Kısa sürede sosyal medyada da örgütlenen dizinin hayranları uzun süredir tanıtım çalışmalarında bulunuyor. Ancak Baş Belası’nın reyting sonuçları hiç de iyi değil.

Cuma günü dizinin 11. bölümü ekrana geldi. Ama netice yine değişmedi. Dizinin hikayesi, gidişatı veya oyunculuk performansları noktasında bir bıkkınlık yok.

Ancak yaz ekranında çoğu izleyici diziyi izlemeyi seçim etmeyince reytingler de fazla düşük geliyor. Dizi hayranları bu düşük reytingler ile eylül ayından sonradan Baş Belası’nın ekranda kalabilmesini çok şiddet görüyor.

atv ekranında bir dizi için final endişesi yaşanıyor! 1

İşte bu durum da sosyal medyada final ihtimalinden endişe eden izleyicilerin yorumlarına yansıyor. Çoğu dizi hayranı, “Baş Belası lütfen final olmasın” diye atv’ye mesaj yolluyor.

Aslında dizi için bir final konusu henüz resmi olarak apaçık değil. Ama izleyiciler düşük gelen reytinglerden sonra böyle bir ihtimali düşünüp atv’ye mesaj yollayarak dikkat çekmeye çalışıyor.

Baş Belası, bu sezonun en iyi işlerinden birisi oldu. Ancak reytingler noktasında dizinin adalet ettiği noktada olmadığı da bir gerçek. Bakalım atv nasıl bir karar alacak? Gelişmeleri aktaracağız!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/atv-ekraninda-bir-dizi-icin-final-endisesi-yasaniyor/1292651

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here