Ana Sayfa Televizyon Aybüke Pusat ile Furkan Andıç’ın yeni dizi projesi iptal oldu!

Aybüke Pusat ile Furkan Andıç’ın yeni dizi projesi iptal oldu!

0
Aybüke Pusat ile Furkan Andıç’ın yeni dizi projesi iptal oldu!
Aybüke Pusat ile Furkan Andıç’ın yeni dizi projesi iptal oldu!

Aybüke Pusat ile Furkan Andıç’ın yeni dizi projesi iptal oldu!

TelevizyonGazetesi.com / Detaylar – Aybüke Pusat ve Furkan Andıç ikilisi bir dizi çifti olarak önceki sezon ekranda yer aldı. Bitmiş Sen isimli romantik komedi dizisinin başrolünde buluşan ikili, sergiledikleri ahenk ve yüksek enerji ile çok konuşuldu.

Dizinin setinde mükemmel bir arkadaşlık yürüten ikili hakkında aşk iddiaları da ortaya atılmıştı, ancak bu yönde bir gelişme yaşanmadı… Aybüke Pusat ile Furkan Andıç ikilisinin bitmiş bir projede buluşması ihtimali ortaya çıkınca dizi hayranları bu durumdan fazla memnun oldu.

BluTV için hazırlıkları yapılan Kusursuz isimli dijital dizi için iki meşhur isim ile anlaşma yapıldı. Hatta Büşra Develi ve Sercan Badur isimleri de yeni projede yer almayı kabul etti.

Cem Karcı’nın dikkatli bir şekilde hazırlıklarını yürüttüğü Hatasız dizi projesi için son gelen bilgiler ise herkesi üzdü. Kerem Deren’in senaryosunu yazdığı dizi bir grup gencin denizde geçen ayrı ve etkileyici hikayesini anlatacaktı.

Dizi için araştırmalar devam ederken ani bir iptal kararı alınması ise her şeyi boşa çıkardı… Kusursuz isimli dizinin bütçesinin aniden yükselmesi üzerine yapımcı BluTV projeden vazgeçti… İptal edilen dizi için bambaşka bir platform ya da televizyon kanalı ile görüşme yapılıp yapılmayacağı da bilinmiyor.

Ancak Furkan Andıç ile Aybüke Pusat ikilisinin bir kere daha buluşmasını sağlayacak bir projenin gerçekleşmemesi bütün dizi hayranlarını üzdü.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/aybuke-pusat-ile-furkan-andicin-yeni-dizi-projesi-iptal-oldu/1292598

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here