Ana Sayfa Televizyon Aziz dizisi için beklenen o büyük gün geldi!

Aziz dizisi için beklenen o büyük gün geldi!

0
Aziz dizisi için beklenen o büyük gün geldi!
Aziz dizisi için beklenen o büyük gün geldi!

Aziz dizisi için beklenen o büyük gün geldi!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntısıyla Uğraşma – Show TV ekranında yeni sezonun en bambaşka ve uyarı çeken yapımlarından birisinin Aziz dizisi olması bekleniyor. Murat Şimşek, Damla Sönmez ve Simay Barlas üçlüsünün başrolünde yer aldığı dizi bir dönem yapımı olarak öne çıkıyor.

Aziz dizisinde heyecanla beklenen gün de geldi… 6 Eylül pazartesi gününden itibaren ekip Antakya’da toplanacak ve çekimler başlayacak. Dizinin çekimlerinin başlaması ile birlikte izleyiciler birincil fragmanın da yakın süre içinde yayınlanmasını bekleyecek.

Aziz dizisinde Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Meral Çetinkaya, Eren Hacısalihoğlu ve Güven Murat Akpınar gibi fazla deneyimli isimler de tabi karakterlere hayat verecek.

Dizinin ekibine Aşk-ı Memnu’da Beşir olarak öne çıkan Baran Akbulut’un katılması da dikkatlerden kaçmadı. Yeni dönemin en gösterişli yapımlarından olan Aziz, hem aşk ayrıca de aksiyonun iç içe olduğu bir hikayeye sahip.

Dizinin hikayesi 1930’lu yıllarda geçecek. Dizide Aziz bir Fransız askerinin ölümüne neden olacak. Bu olaydan sonradan da Antakya’yı terk edecek olan Aziz, büyük aşkı olan Dilruba’yı ele vermek zorunda kalacak. Aziz, bu olayın unutulması sonrasında döneceği Antakya’da öbür bir hayatın kapılarını açacak. Oysa bu yaşam büyük sınavları beraberinde getirecek. Çünkü hiçbir şey bundan böyle Aziz’in bıraktığı gibi olmayacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/aziz-dizisi-icin-beklenen-o-buyuk-gun-geldi/1293391

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here