Ana Sayfa Televizyon Baht Oyunu dizisinde Ada ve Rüzgar yakalanacak mı?

Baht Oyunu dizisinde Ada ve Rüzgar yakalanacak mı?

0
Baht Oyunu dizisinde Ada ve Rüzgar yakalanacak mı?
Baht Oyunu dizisinde Ada ve Rüzgar yakalanacak mı?

Baht Oyunu dizisinde Ada ve Rüzgar yakalanacak mı?

Kanal D’nin, yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı, ARC Film imzalı dizisi “Kısmet Oyunu”, sürprizlerle doymuş on birinci bölümüyle büyük alaka fark etti. Reytinglerde de üstteki sırada bulunan dizi, sosyal medyada #BahtOyunu etiketiyle de en fazla konuşulanlar arasında yer aldı.

Dizinin reytinglerinin dün akşam toparlana izleri taşıması da çok kayda değer bir gelişme oldu. Sıradan oranları tutturan Talih Oyunu için bu reyting artışı gelecek namına umutları daha da artırdı. Cemre Baysel ile Aytaç Yanılmaz ikilisini fazla beğenen dizi hayranları da hikayenin ilerleyişinden fazla hoşnut.

‘Baht Oyunu’nun on birinci bölümünde Rüzgar, Tuğçe ile ilişkisine son verip Ada’ya dönmeye karar verdi. Bundan Başka grafik departmanının başına geçebilmek için elindeki kozla Tuğçe’yi korkutma etmeye kalkıştı.

Rüzgar’ın ilgisine karşılık vermeyen Ada, onu Tuğçe ile barıştırmaya karar verdi. Ada, Bora’yı da yanında çekerek Rüzgar ve Tuğçe’yi bir araya getirecek imkanlar yarattı. Rüzgar, Tuğçe ile barışmaya bir türlü ikna olmayınca Ada’nın planları suya düştü.

Ada, zor durumda kalan Tuğçe’nin imdadına yetişti ve ikili Rüzgar’ı grafik departmanının başına getirmeyi başardı. Ardındaki Rüzgar’ın odasına gidip bundan böyle kendisini rahat bırakmasını istedi. Ada ve Rüzgar evlilikleri üzerine tartışmaya başlamışken, kapının peşinde gelen sesle bu konuşmaya birinin kulak misafiri olduğunu fark etti ve büyük panik yaşadı.

Baht Oyunu yeni bölümleri ile her Salı Kanal D’de… Dizinin 7 Eylül Salı günü yayınlanacak olan 12. bölümünden birincil fragman paylaşıldı. Ada, Bora’ya aşık mı oluyor? Bora ve Ada arasında işler gitgide romantikleşirken akıllarda yalnızca o soru vardır.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/baht-oyunu-dizisinde-ada-ve-ruzgar-yakalanacak-mi/1292953

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here