Ana Sayfa Televizyon Baht Oyunu dizisinde beklenmedik ayrılık kararı!

Baht Oyunu dizisinde beklenmedik ayrılık kararı!

0
Baht Oyunu dizisinde beklenmedik ayrılık kararı!
Baht Oyunu dizisinin sosyal medyada büyük başarısı!

Baht Oyunu dizisinde beklenmedik ayrılık kararı!

Kanal D’nin, yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı, ARC Film imzalı dizisi ‘Talih Oyunu’nun yeni bölümünde Rüzgar, Tuğçe ile ayrılık kararı alarak herkesi fazlası ile şaşırtacak. Hatasını anlayan Ada’nın peşine düşüyor.

Salı akşamları izleyicilerle buluşmakta olan Şans Oyunu dizisinin yeni bölümünü hayranlar büyük bir merakla bekliyor. Dizide Cemre Baysel ile Aytaç Muhakkak ikilisi başrolde bulunuyor. Reytinglerinin bir türlü artmaması sebebiyle Eylül ayında bezginlik yaşaması beklenen dizinin yeni bölümünde heyecanlı sahneler bulacaksınız.

Ada ve Bora arasında ipler tamamen gerilmişken sürpriz bir durum ortaya çıkıyor. Ada’nın değerini anlayan Rüzgar, Tuğçe ile ilişkisine nokta koyup Ada’ya geri dönmeye karar veriyor.

Tam da Rüzgar’dan vazgeçmişken bu gelişme ile şaşkınlığa uğrayan Ada, Rüzgar’ın pes etmeyeceğini anlayınca farklı bir çareye baş vuruyor. Gerçeklerin açığa çıkmasından korkan Ada, Rüzgar ve Tuğçe’yi barıştırmak için Bora’yı da yanında alıp harekete geçiyor.

Şans Oyunu yeni bölümleri ile her Salı Kanal D’de…