13.3 C
İstanbul
Perşembe, Ekim 28, 2021

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinin başlama tarihi ve ilk bölüm fragmanı!

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinin başlama tarihi ve ilk bölüm fragmanı!

TelevizyonGazetesi.com / Detaylar – Televizyon dizileri arasında fenomen almak basit değildir ama Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı’nın kısa sürede milyonları etkilemesi kimseyi şaşırtmayacak. Aylardır hazırlıkları yapılan dizi için artık izleyici ile randevulaşma zamanı geldi.

Çok gösterişli bir oyuncu kadrosu ve hikayesi yer alan dizi Türk tarihinin manâlı bir dönemini yansıtma iddiasıyla geliyor. Barbaros Hayreddin Paşa’nın Akdeniz’i Türk gölü haline getirdiği dönemde geçen hikaye herkesi büyüleyici görüntülerle doymuş. Aksesuarlarından, dekorlarına, mekanlarına ve bütün detaylarına değin çok ince düşünülmüş bir proje geliyor.

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinin başlama tarihi ve ilk bölüm fragmanı! 1

16 Eylül Perşembe akşamı Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinin birincil bölümü saat 20.00’da yayınlanacak. Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe’nin yanı sıra dizide çok gösterişli isimler bir araya geldi. Kadroda bulunan öteki oyuncular şöyle: Yiğit Özşener, Yetkin Dikinciler, Pelin Akil Altan, Melis Babadağ, İsmail Filiz, Gülcan Arslan, Devrim Evin, Caner Topçu ve Bahadır Yenişehirlioğlu.

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinin başlama tarihi ve ilk bölüm fragmanı! 2

Doğan Ümit Karaca’nın yönetmenliğini yaptığı dizi bir ES Film projesi olarak dikkatleri çekiyor. Midilli’den meydana çıkan dört kardeşin, tehlikelere göğüs gererek yükselmelerini ve denizlerin fatihi olmalarını konu alan dizi, herkesi etkileyecek görüntülerle dolu olacak. İlk bölümden birincil fragman yayınlandı ve izleyenler görüntülere hayran kaldı.

Sipahi Yakup Ağa’nın dört oğlu olan İshak, Oruç, Hızır ve İlyas’ın, Barbaros kardeşlere dönüşme serüvenini anlatacacak olan yeni dizi Perşembe günleri de büyük bir rekabet getirecek.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/barbaroslar-akdenizin-kilici-dizisinin-baslama-tarihi-ve-ilk-bolum-fragmani/1293356

GÜNÜN TRENDLERİ
BÜGÜNÜN ÖNE ÇIKANLARI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz