Ana Sayfa Magazin Bensu Soral ve Hakan Baş: “Evliliğimiz hassas bir süreçte”

Bensu Soral ve Hakan Baş: “Evliliğimiz hassas bir süreçte”

0
Bensu Soral ve Hakan Baş: “Evliliğimiz hassas bir süreçte”
Bensu Soral ve Hakan Baş: "Evliliğimiz hassas bir süreçte"

Söylentilere göre baba elde etmek isteyen 38 yaşındaki Hakan Baş, bu isteğini uzun süredir eşiyle paylaştı. Ancak kariyerine öncelik veren 30 yaşındaki güzel oyuncu, “Benim için henüz erken, Daha yerine getirmek istediğim işler var. Acilen anne olursam kariyerim arka planda kalır.” cevabını verdi.

EVLERİ AYIRDILAR MI?

Bu krizi atlatamayan çiftin evlerini ayırdığı ileri sürüldü. Peşinde Bensu Soral’ın uzun süredir eşiyle alt yanlamasına görüntülenmemesi ve meşhur oyuncunun arkadaşlarıyla tatile çıkması ayrılık dedikodularını daha da alevlendirdi.

EMİRGAN’DA EĞLENDİLER

Hakan Baş’ın keza önceki akşam Emirgan’daki bir mekanda sosyal ağ fenomeni Mina Ceran ile görülmesi ayrılık söylentilerini bir kere daha gündeme getirdi.

“EVLİLİĞİMİZ HASSAS BİR SÜREÇTE”

Meydana Çıkan iddiaların arkasında meşhur çiftten iki taraflı tanımlama geldi. Soral ve Baş, “Dün gece bazı mecralarda bulunan haberlerin içeriği hakiki dışıdır. Haberde adı geçen kişi her ikimizin de uzun zamandır tanıdığı ve daima birlikte zaman geçirdiğimiz bir arkadaşımızdır. Kalabalık bir ortamda, birbirimizden haberdar olduğumuz birçok karşılıklı arkadaşımızın da yanımızda olduğu bir buluşmanın basında yer alma şekli bizi üzdü. Şu dönemde evliliğimizle ilgili hassas bir süreç içerisindeyiz. Birazcık zamana ve sizlerin de hassasiyetine ihtiyacımız var.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/bensu-soral-ve-hakan-bas-evliligimiz-hassas-bir-surecte-haberi-538211

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here