eTilki.com

Yeni Nesil Magazin Sitesi

Bir Zamanlar Çukurova dizisinden yeni oyuncu duyurusu!

2 min read
Bir Zamanlar Çukurova dizisinden yeni oyuncu duyurusu!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinden yeni oyuncu duyurusu!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinden yeni oyuncu duyurusu!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde manâlı gelişmeler yaşanıyor. İbrahim Çelikkol’un hikayeye dahil olmasının arkasından yeni bir ünlü ad ile uzlaşma yapıldığı ortaya çıktı. Adana’da çekimleri aralıksız dizi dördüncü sezona 9 Eylül Perşembe günü 103. bölümü ile başlayacak. Yeni bölümde yeni karakterler dikkat çekecek.

Yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’nın dördüncü sezonunda başarılı oyuncu Erkan Bektaş, diziye sıra dışı bir karakterle dahil olacak. Erkan Bektaş’ın hayat verdiği Abdülkadir Belirgin, Çukurova’nın kurallarını bitmiş yazacak!

Senelerdir kimsenin duymadığı, görmediği bir adam olan Abdülkadir Keskin’in babasından kalan mirasın içinde, mülk-mülk açık havada üstelik Adnan ve Demir Yaman ile kapanmamış bir hesap var! İş hayatı vesilesiyle Çukurova’ya gelmiş görünse de Abdülkadir gerçekten mirasının intikam kısmını tahsil etmek için dönüyor!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinden yeni oyuncu duyurusu! 1

Söz konusu intikam olunca gözü hiçbir şeyi görmeyen Abdülkadir, bütün bildiklerini and içtiği intikamını almak için kullanacak.

Başarılı oyuncu Erkan Bektaş’ın yaşam verdiği ‘Abdülkadir Belirgin’ Çukurova’nın hakimi elde etmek için Hakan Gümüşoğlu’nun iş ortağı unvanıyla cemiyet ve meslek dünyasına antre yapacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/bir-zamanlar-cukurova-dizisinden-yeni-oyuncu-duyurusu/1293006

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir