Ana Sayfa Televizyon Bir Zamanlar Çukurova’da erkeklerin dönemi bitiyor! Züleyha’nın hakimiyeti başlıyor!

Bir Zamanlar Çukurova’da erkeklerin dönemi bitiyor! Züleyha’nın hakimiyeti başlıyor!

0
Bir Zamanlar Çukurova’da erkeklerin dönemi bitiyor! Züleyha’nın hakimiyeti başlıyor!
Bir Zamanlar Çukurova’da erkeklerin dönemi bitiyor! Züleyha’nın hakimiyeti başlıyor!

Bir Zamanlar Çukurova’da erkeklerin dönemi bitiyor! Züleyha’nın hakimiyeti başlıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – ATV’nin en uzun soluklu dizilerinden Çok Eskiden Çukurova, dördüncü sezonuyla ekrana gelmeye hazırlanıyor. Yurt dışında da çok büyük alaka gören dizide erkeklerin dönemi sona eriyor. Çukurova’ya yeni bir hanımağa, Züleyha geliyor.

Çok yakında dördüncü sezon ve 103. bölümüyle ATV ekranına gelecek olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde artık bayan hakimiyeti var. Çukurova’nın yeni hanımağası Hilal Altınbilek’in canlandırdığı Züleyha olacak.

Yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği dizinin esas erkek karakterleri Uğur Güneş uzun vakit önce Murat Ünalmış da üçüncü sezonun sonunda ekibe veda etmişti. Dördüncü sezon başladıktan birkaç bölüm daha sonra da Kerem Alışılmış’ın ayrılacağı ortaya çıkmıştı.

Dizinin en manâlı erkek karakterleri birer birer ayrılınca senaristler Çukurova’ya bundan böyle bir kadının dominant olmasını seçim etti ve yeni sezonda Züleyha’yı çok zinde bir kişilik haline getirdi. Hilal Altınbilek’in canlandırdığı Züleyha artık Çukurova’nın hanımağası olacak.

Bir Zamanlar Çukurova'da erkeklerin dönemi bitiyor! Züleyha'nın hakimiyeti başlıyor! 1

Dizinin belli başlı erkek karakteri ise İbrahim Çelikkol’un canlandıracağı Hakan Gümüşoğlu olacak. Hakan Gümüşoğlu, Çukurova’daki pek fazla ismin tam tersi, bütün zenginliğini kendisi elde etmiş bir işadamı olacak ve Demir’in düşmanı olarak karşımıza çıkacak.

Bir Zamanlar Çukurova’nın dördüncü sezonunda bizi şunlar bekliyor:

Hünkar’ın dişiyle tırnağıyla kurduğu mirası devralan, bir zamanların terzi yamağı Züleyha çiftliğin hanımağası olacak. Hünkar’ın çalışma masası ve odasına yerleşen Züleyha çiftliği yönetmek için canla başla çalışmaya başlar. Keza çiftlikte, keza şirkette hem de cemiyette varlığını kabul ettirir.

Çok Eskiden Çukurova’nın yeni sezon ilk bölümü 9 Eylül Perşembe akşamı ATV ekranında olacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/bir-zamanlar-cukurovada-erkeklerin-donemi-bitiyor-zuleyhanin-hakimiyeti-basliyor/1293475

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here