Ana Sayfa Televizyon Bir Zamanlar Çukurova’dan ayrılacak başrol oyuncusuna teklif yağıyor!

Bir Zamanlar Çukurova’dan ayrılacak başrol oyuncusuna teklif yağıyor!

0

Bir Zamanlar Çukurova’dan ayrılacak başrol oyuncusuna teklif yağıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntısıyla Uğraşma – atv ekranlarının sevilen dizilerinden Bir Zamanlar Çukurova’dan 3 başrol oyuncusu ayrıldı. Üçüncü sezonda yaşanan birincil ayrılık Vahide Perçin ile gerçekleşmişti. Ardından Uğur Güneş ve son olarak da Murat Ünalmış hikayeye veda etti.

Yeni sezonun ilk bölümlerinde ise Fekeli karakterine hayat veren Kerem Alışılmış’ın da diziden ayrılacağı kesinleşti. 107. birim gibi meşhur oyuncunun hikayeye veda etmesi bekleniyor. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine kadar Kerem Alışık’a bu ayrılık iddialarının arkasında çoğu teklif geldi.

Bir Zamanlar Çukurova’ya yakında veda etmeye hazırlanan Kerem Alışkın, dinlenecek mi yahut yeni bir yapımda mı rol alacak?

Bir Zamanlar Çukurova'dan ayrılacak başrol oyuncusuna teklif yağıyor! 1

Karakterin hikayesi bittiği için diziden ayrılacağı ortaya çıkan Kerem Alışkın, ara sıra rol arkadaşları ile yaşadığı anlaşmazlıklar ile birkaç defa gündeme geldi.

Şimdiden çok sayıda öneri aldığı ortaya meydana çıkan Kerem Alışılmış, hem TRT1’de yayınlanan Seneye Bu Zamanlar isimli program ile de ekranda yer alıyor…

Kerem Alışılmış yakında yeni bir diziyle ekrana dönerse şaşırmayın.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/bir-zamanlar-cukurovadan-ayrilacak-basrol-oyuncusuna-teklif-yagiyor/1293529

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here