Ana Sayfa Televizyon Biran Damla Yılmaz’ın hayatında yeni bir dönem başlıyor!

Biran Damla Yılmaz’ın hayatında yeni bir dönem başlıyor!

0
Biran Damla Yılmaz’ın hayatında yeni bir dönem başlıyor!
Biran Damla Yılmaz’ın hayatında yeni bir dönem başlıyor!

Biran Damla Yılmaz’ın hayatında yeni bir dönem başlıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detaylar – Ünlü oyuncu Biran Damla Yılmaz, başarılı bir Baraj dizisi performansı ortaya koydu.. Geçtiğimiz sezonun etkin yapımlarından olan Baraj’ın ardından bir başka Fox TV dizisine geçin yapan oyuncu, yeni dönemde Yasaklanmış Elma’nın kadrosunda yer alacak.

Eda Ece, Şevval Sam gibi iki önemli ismin başrolünde yer aldığı Yasak Elma’da yeni bir dönem başlayacak. Özellikle Nesrin Cavadzade, Erdal Özyağcılar, Gülenay Kalkan, Şafak Pekdemir ve Uzlaştırma Kılıç gibi önemli isimlerin ayrılmasının ardındaki hikaya fazla değişecek.

Değişim yaşanacak olan dizinin en manâlı yeni ismi Biran Damla Yılmaz olarak gözüküyor. Yıldız ile Çağatay arasına girecek olan Kumru karakterinde oyuncunun performansı çoktan merak konusu oldu. Yaz dönemini dinlenerek geçiren, kısa bir aşk heyecanı da yaşayan Bira Damla Yılmaz bundan böyle yeni rolünü heyecanı içinde.

Biran Damla Yılmaz'ın hayatında yeni bir dönem başlıyor! 1

Hikayede Murat Aygen’in canlandıracağı Doğan karakterinin kızı olan Kumru, hikayenin merkezine yerleşecek. Yeni dönemde Çağatay karakterine yaşam veren Berk Oktay’ın da daha fazla öne çıkması bekleniyor.

Berk Oktay ve Biran Damla Yılmaz ikilisinin dizinin değişimi noktasında kayda değer roller üstleneceği gelen bilgiler arasında. Yasmin Erbil de dizide Canan olarak Kumru’nun arkadaşı olarak ilk kez bir dizide yer alacak.

Yasaklanmış Elma dizisi bugün sete çıkıyor. Takım yeniden bir araya gelerek çalışmalara başlıyor… Dizinin beşinci sezondan ilk bölümlerinin ise Eylül ayı içinde ekrana gelmesi bekleniyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/biran-damla-yilmazin-hayatinda-yeni-bir-donem-basliyor/1292665

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here