Ana Sayfa Magazin Britney Spears’ın babası vasilikten çekilmek için başvuruda bulundu

Britney Spears’ın babası vasilikten çekilmek için başvuruda bulundu

0
Britney Spears’ın babası vasilikten çekilmek için başvuruda bulundu
Spears ailesinde sular durulmuyor

Sözcü Gazetesi’nin haberine göre Jamie Spears, kızının parasal kararları üzerinde yoklama sahibi olmasını sağlayan yasal anlaşmayı feshetmek için Los Angeles Yüksek Mahkemesi’ne doküman yolladı. Belgelere tarafından Spears, vasiliğin sona erdirilmesi için kızının psikolojik değerlendirmeden geçmesinin gerekmeyeceğini söyledi.

Mahkeme dosyasında, şu satırlara yer verildi: “Vasilik; Britney Spears’ın büyük bir hayat krizini atlatmasına, kariyerini iyileştirip ilerletmesine, parasal durumunu ve işlerini düzene koymasına tezgâhtar oldu. Oysa son zamanlarda işler değişti.”

Yüksek Mahkeme Yargıcı Brenda Penny az önce Jamie Spears’ın başvurusunu onaylamadı.

Kullanım Jamie Spears’ın, şarkıcının koruyucusu olarak istifa ettiğini kabul eden belgeleri sunmasından az daha bir ay daha sonra geldi. Britney Spears’in avukatı Matthew Rosengart, olayların gidişatından memnun olduğunu söyleyerek Jamie Spears ve diğerlerinin son 13 yıldaki davranışlarına ilişkin soruşturmaya devam edeceğini belirtirken, Jamie Spears’ı kızının mal varlığından milyonlarca dolar almakla suçladı.

39 yaşındaki Britney Spears, bu yılın başlarında bir L.A. Yüksek Mahkemesi yargıcına verdiği ifadelerde, babasının vasilikten çıkarılmasını istek etmiş ve bir süredir bu konuda uğraş ediyordu.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/britney-spearsin-babasi-vasilikten-cekilmek-icin-basvuruda-bulundu-haberi-538119

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here