Ana Sayfa Televizyon Buğra Gülsoy’un yeni dizi tercihi hayranlarını mutlu etti!

Buğra Gülsoy’un yeni dizi tercihi hayranlarını mutlu etti!

0
Buğra Gülsoy’un yeni dizi tercihi hayranlarını mutlu etti!
Uyanış Büyük Selçuklu tüm kadronun işi bitti, dizi için alınan son karar izleyiciyi çıldırttı!

Buğra Gülsoy’un yeni dizi tercihi hayranlarını mutlu etti!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntısıyla Uğraşma – Ünlü oyuncu Buğra Gülsoy, bir sezon süren Kızım ve kısa süreli olan Azize isimli dizilerden daha sonra geçen sezon TRT1 ekranındaydı. Büyük Selçuklu Devleti’nin enerjik hükümdarı Sultan Melikşah’ı canlandıran meşhur oyuncu hayranlarını mest etti.

Uyanış Büyük Selçuklu isimli dizi geçen sezona adeta damgasını vurdu. Buğra Gülsoy da dizinin en etkin ismi olarak öne çıktı. Ama hikayenin geriye doğru işleyecek olması ve Alparslan projesinde Mehmet Bağımsızlık dışarıya kimsenin yer almayacağının ortaya çıkması büyük hayal kırıklığı olmuştu.

Birçok dizi hayranı meşhur oyuncuların büyük emekler vererek diziyi geniş kitlelere izlettirdiğini ve tek sezonluk bir serüven olmasının da onların bu emeklerine haksızlık olduğu değerlendirmeleri yaptı. En çok da Buğra Gülsoy hayranları isyandaydı. Zira Uyanış Büyük Selçuklu dizisi büyük reytingler elde edip çok başarılı bir sezon geçirdiyse bunda Buğra Gülsoy en büyük pay sahiplerinden birisiydi.

Buğra Gülsoy'un yeni dizi tercihi hayranlarını mutlu etti! 1

Ancak Alparslan dizisinde bundan böyle kadronun mecburen değişmesi ve Buğra Gülsoy’un da ne yapacağının bilinmemesi hayranlarını üzmüştü. Gelen haberler ise ünlü oyuncunun fazla etkili yeni bir dizi projesi ile anlaştığını gösteriyor.

Hazal Kaya’nın Bizim Hikaye’den daha sonra bitmiş televizyon ekranına döneceği yeni dizide erkek başrol olarak Buğra Gülsoy ile uzlaşma yapıldı.

Medyapım kadar hazırlıkları süren yeni dizi merak konusu oldu. Oasis dizisinin uyarlaması olarak Fox TV için hazırlanacak olan yeni dizide Hazal Kaya ile Buğra Gülsoy uyumu da fazla merak ediliyor.

Dizinin ismi İmkansız olarak belirlendi. Yeni sezonun farklı yapımlarından birisi olması beklenen dizinin başrol seçimi hayranları fazla hoşnut etti.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/bugra-gulsoyun-yeni-dizi-tercihi-hayranlarini-mutlu-etti/1293428

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here