Ana Sayfa Televizyon Burcu Biricik çok beğenilen Fatma dizisinden müjde verdi

Burcu Biricik çok beğenilen Fatma dizisinden müjde verdi

0
Burcu Biricik çok beğenilen Fatma dizisinden müjde verdi
Burcu Biricik çok beğenilen Fatma dizisinden müjde verdi

Burcu Biricik çok beğenilen Fatma dizisinden müjde verdi

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Kanal D’nin merakla izlenen dizisi ‘Camdaki Kız’da’ Nalan’ karakteri ile ekranlara gelen Burcu Biricik yeteneği ile göz dolduran oyuncular arasında.

‘Camdaki Kız’ için geçtiğimiz hafta sete giren Burcu Biricik hafta sonu, kadrosunda yer aldığı ‘İnsanlar İkiye Ayrılır’ filminin gösterimi nedeniyle Ayvalık Film Festivali’ndeydi. Biricik burada basın mensuplarına verdiği mülâkat sırasında sevenlerine üstelik müjde verdi.

‘Camdaki Kız’ın ‘Nalan’ı Burcu Biricik bombayı patlattı! 6

Oyuncu, Netflix için çektiği ve birincil sezonu büyük beğeni toplayan ‘Fatma’ dizisinin 2. sezonunun çekileceğini açıkladı. Netflix Türkiye yapımı Fatma dizisi, 27 Nisan’da izleyici ile buluştu ve dizi ayrıca eleştirmenlerden ayrıca de izleyicilerden olumlu yorumlar aldı.

‘Camdaki Kız’ın ‘Nalan’ı Burcu Biricik bombayı patlattı! 7

Senaryosunu aynı zamanda yönetmen koltuğunu Özer Feyzioğlu ile paylaşan Bağımsızlık Önurme‘nin kaleme aldığı dizi, sıradan bir temizlik görevlisi olan ‘Fatma’nın yaşamından kesitler sunuyor. Hapisten çıktıktan bir vakit daha sonra ortadan kaybolan kocası Galibiyet’i aramaya koyulan Fatma, bu sırada umulmadık bir suç oluşturan işler. Galibiyet’in karanlık bağlantılarının bu cinayeti öğrenmesiyle, Fatma’nın hayatta kalmak için öldürmeye devam etmekten diğer çaresi kalmaz. Bu şart, Fatma için bugüne değin yaşadığı her şeyin intikamını alabileceği bir ritüel hâline kazanç. Fatma artık bir yandan koca dünyaya sığdıramadığı günahsız oğlunun öcünü elde etmek isteyen bir anne, öteki yandan işlediği her cinayette kimsenin kendisinden şüphelenmediği bir ‘temizlikçi bayan’ olarak hayata devam eder.

Burcu Biricik’in oyunculuğuyla da övgüler aldığı ‘Fatma’da Biricik’in yanı sıra, Uğur Yücel, Mehmet Yılmaz Ak, Hazal Türesan, Olgun Toker, Gülçin Kültür Şahin, Deniz Hamzaoğlu ve Modern Iftihar Öztürk‘ün aralarında bulunduğu tecrübeli oyuncu kadrosu rol alıyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/burcu-biricik-cok-begenilen-fatma-dizisinden-mujde-verdi/1293497

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here