Ana Sayfa Televizyon Çağatay Ulusoy’un rol alacağı söylenen Orhan Pamuk’un eseri Masumiyet Müzesi dizi olacak mı?

Çağatay Ulusoy’un rol alacağı söylenen Orhan Pamuk’un eseri Masumiyet Müzesi dizi olacak mı?

0
Çağatay Ulusoy’un rol alacağı söylenen Orhan Pamuk’un eseri Masumiyet Müzesi dizi olacak mı?
Yeşilçam dizisi bomba gibi başladı, izleyenleri mest etti!

Çağatay Ulusoy’un rol alacağı söylenen Orhan Pamuk’un eseri Masumiyet Müzesi dizi olacak mı?

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Nobel Edebiyat Ödüllü Türk yazan Orhan Pamuk’un yayınlandığında büyük olay yaratan eseri Masumiyet Müzesi’nin dizi olacağı haberi takriben dört sene önce ortaya atılmıştı. Diziyle ilgili o günden bu yandan hiçbir haber paylaşılmamıştı. Çağatay Ulusoy’un oyuncu kadrosunda adının geçtiği diziyle ilgili yeni bir gelişme paylaşıldı.

Orhan Pamuk, Masumiyet Müzesi’ni 2008 yılında okurlarının karşısına çıkardı. Kitap, iddialı konusuyla yayınlandığı dönem büyük ses getirmişti. Hatta Orhan Pamuk, kitabın bundan başka müzesini hayata geçirmişti.

2020 yılında Masumiyet Müzesi romanının Amazon için bir dizi haline getirileceği ortaya atıldı. İddiaya tarafından dizide başrolü Çağatay Ulusoy oynayacaktı. Dizinin OGM Pictures göre çekileceği belirtilmişti.

Çağatay Ulusoy'un rol alacağı söylenen Orhan Pamuk'un eseri Masumiyet Müzesi dizi olacak mı? 23

Ancak üzerinden bir sene geçmesine rağmen diziyle ilgili herhangi bir gelişme olmadı. Bu da dizinin ertelendiği ya da iptal edildiği yorumlarına sebep oldu. Birkaç gün önce ise yeni bir gelişme paylaşıldı.

Buna kadar Orhan Pamuk ve yapım şirketi bir kere daha uzlaşma için masaya oturdu. Üretim şirketi Orhan Pamuk’u, romanın diziye çekilmesi için ikna etmeye çalışıyor.

Masumiyet Müzesi’nin konusu şöyle:

“1975’te bir bahar günü başlayıp günümüze dek gelen, İstanbullu varlıklı çocuğu Kemal ile uzak ve yoksul akrabası Füsun’un hikâyesi: Hızı, hareketi, olaylarının ve kahramanlarının zenginliği, espri duygusu ve insan ruhunun derinliklerindeki fırtınaları hissettirme gücüyle, ‘Masumiyet Müzesi’ elinizden bırakamayacağınız ve yeniden okuyacağınız kitaplardan biri olacak. Masumiyet Müzesi’ni okurken yalnız aşk hakkında değil, evlilik, dostluk, cinsellik, tutku, aile ve mutluluk hakkındaki bütün düşüncelerinizin içten etkilendiğini ve kitabın rengârenk dünyasından hiç ayrılmak istemediğinizi göreceksiniz.”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/cagatay-ulusoyun-rol-alacagi-soylenen-orhan-pamukun-eseri-masumiyet-muzesi-dizi-olacak-mi/1293481

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here