Ana Sayfa Magazin Caner Erdeniz ve Müge Boz’dan evliliklerine dair ortak açıklama

Caner Erdeniz ve Müge Boz’dan evliliklerine dair ortak açıklama

0
Caner Erdeniz ve Müge Boz’dan evliliklerine dair ortak açıklama
Caner Erdeniz ve Müge Boz'dan evliliklerine dair ortak açıklama

Bu hafta garip bir düğün hikayesiyle karşınızdayım…

Oyuncu Müge Boz ile Caner Erdeniz’in ayrıca keyifli, ayrıca de bir öyle aksiyonlu düğün macerası… Boz ile Erdeniz, son dönemin en eğlenceli, en göze çarpan çifti. İlişkileri iki sene önce dost ortamında tanışmalarıyla başladı. İkisi de kariyerlerinde fırtınalar eserken büyülü bir aşk hikayesinin içinde buldu kendisini.

İlk görüşte birbirlerinden etkilenen çift, kısa zaman içinde büyük bir aşk yaşadı. Evlilik kararı almaları da çok seri oldu.

2019’un haziran ayında düğün masasına oturmaya karar verdiler. Fakat düğünleri de kendileri gibi sıra dışı olmalıydı. bu nedenle konsolosluğa başvurularını yaptılar, yanlarında kimse olmadan Barcelona’nın yolunu tuttular. Keza dillere destan bir fotoğraf çekimi gerçekleştirmek istiyorlardı, ayrıca de kendileri için unutulmaz bir hatıra ele vermek…

Evlenmeye giderken 3 bavul, 2 gamboç ve 3 şapka kutusuyla yola koyuldular.

GECE ÇİÇEK YAPTIRDIK

Caner Erdeniz, daha bu arada yaşadıkları olayları şöyle anlatıyor: “Havaalanında alışveriş yaparken uçak saatinin geçtiğini ayrım ettik. Yaklaşık Olarak kapı kapanacaktı. Son çağrı gözüküyor, bir anda koşmaya başladık. Bütün şipşak koşarken yürüyen banda valizlerin olduğu arabayla girdim. Ben girer girmez durdu. Üstünden hesapsızca yere düştüm. Gelinlik, eşyalar daima yerde… Cümbür Cemaat bana bakıyor. Fakat ben hiçbir şey yokmuş gibi kalkıp devam ettim.”

Boz, şahitleriyle de Barcelona’ya giderken tanıştığını söylüyor: “Yalnız evleneceğimiz için yanımızda şahitlerimiz yoktu. Caner’in kuzeni ve eşi Barcelona’da yaşıyordu. Şahitlerimiz onlar oldu. Yani ben şahidimi düğünden bir gün önce tanıdım.”

Yolda bozulmasını istemedikleri için gelin çiçeği yaptırmadıklarını bildiren Boz, “‘Oradan alırız’ dedik. Akşam aklımıza geldi. Barcelona’da 24 saat açık çiçekçiler varmış. Gece 12’de gelin buketi yaptırdık” diyor.

TRAFİKTE KALDIK

Nikah gününün telaşlı geçtiğini söyleyen meşhur oyuncu, sözlerine şöyle devam ediyor:
“Düğün günü kuaför aradık. Biz fazla erken kalktığımız için yer bulamadık. Ardından kafamda havluyla sokaklarda dolaşıp kahvaltı yapmaya gitmiştik. Ardındaki lunaparkta çekim yaptık. Bütün bizi yansıtan fazla eğlenceli bir çekim oldu. Ama yeniden geç kalıyorduk. Gerginlik yaşamamak için konsolosluğu arayıp süre istedik. Lakin dönüşte trafik vardı ve evlenebilmek için saatle yarıştık. Tüm gün koşturmaktan yemek yemek yiyememiştik. Sonrasında nikah bitti ve fazla acıkmıştık. ‘Ne yiyebiliriz?’ dedik ve yakınlarda güzel bir hamburgerci olduğunu söylediler. Nikah yemeğimiz hamburger oldu.”

NİKAH SONRASI UZAYLI POZU

Çift, İstanbul’dan bu arada çekimler için büyük bir hazırlık da yaptı. Yanında acayip kostümler, şapkalar alan Boz, eşine de ilginç bir sürpriz yaptı, bir uzaylı kostümü hazırladı.
Nikahın ardından labirent parka dışarı giden çiftten Boz, ısrarlı davranıp Caner Bey’e kostümünü giydirdi. Meşhur basketbolcu, ilk kez bu durumdan hoşlanmasa da ortaya neşelendirici fotoğraflar çıktı. Erdeniz, durumu şöyle anlatıyor: “Sahiden hiç giymek istemedim lakin Müge çok ısrar etti ve giymek zorunda kaldım. Güzel bir çekim oldu.”

MERVE YURTYAPAN / SABAHTAN GAZETESİ

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/caner-erdeniz-ve-muge-bozdan-evliliklerine-dair-ortak-aciklama-haberi-538226

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here