Ana Sayfa Televizyon Cem Belevi flört ederken şeytan tüyüne güvendiğini söyledi!

Cem Belevi flört ederken şeytan tüyüne güvendiğini söyledi!

0
Cem Belevi flört ederken şeytan tüyüne güvendiğini söyledi!
Cem Belevi flört ederken şeytan tüyüne güvendiğini söyledi!

Cem Belevi flört ederken şeytan tüyüne güvendiğini söyledi!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntısıyla Uğraşma –Şarkıcı, laf yazarı ve oyuncu Cem Belevi, ilk oyunculuk deneyimini, 2015 yılında yayınlanan ‘İnadına Aşk’ dizisinde canlandırdığı ‘Deniz Aras’ karakteriyle  gerçekleştirdi. Ardındaki ‘Rengarenk’ ve ‘Kalk Gidelim’ dizilerinde rol bölge oyuncu en son Star TV’nin ‘ Menajerimi Ara’  dizisinin meşhur konuk oyuncuları arasında yer aldı.

Cem Belevi, sahiden ekonomist olacaktı, Londra’da bunun için okundu, Cambridge’de bunun için İngilizce eğitimi aldı fakat sırf müzik için her şeyi bırakıp Türkiye’ye döndü. Söz yazıyor, besteliyor, söylüyor; üzerine bir de oyunculuğu var. Hürriyet Gazetesi’nden Savaş Özbey’in sorularını yanıtlayan Cem Belevi röportajda cana yakın açıklamalarda bulundu.

Cem Belevi flört ederken şeytan tüyüne güvendiğini söyledi! 1

Gitar ve piyano çalan oyuncu, ‘Hangisi daha sensin?’ sorusuna; “Keşke gücüm olsa da piyanoyu her yere taşıyabilsem. tekrar benimle olduğu için gitar diyorum. Hatta bagajımda her zaman bir ‘acele şart gitarı’  bulunur” yanıtını verdi. İkizler burcu erkeği olan oyuncuyu burcunun en fazla, seri karar verip, o karara dürüst bu vesileyle insanların ona  yetişememesi özelliği zorluyor.

Cem Belevi flört ederken şeytan tüyüne güvendiğini söyledi! 2

Ressam anne ile piyanist babanın oğlu olan Cem Belevi kendisini babasına daha çok benzeterek, “Çöp adam bile çizemediğime göre babama benzediğim apaçık. Belli, babama daha çok çektim” dedi. ‘Her aşkın fena bitmesi bile aşkı yaşamamaktan iyi ‘ açıklamasını yapan romantik oyuncu yılın dört mevsimi de romantizmi yaşayacağını söyleyerek, “Flört ederken şeytan tüyüme güvenirim” ifadelerini kullandı.

Cem Belevi flört ederken şeytan tüyüne güvendiğini söyledi! 3

Cem Belevi, ‘Aşkta müşteri kuş musun, çantada keklik mi?’ sorusunu ise  “Tip kuş görünümlü kekliğim” biçiminde yanıtladı. Peki Cem Belevi hangisini seçim ediyor, tek başına gözyaşı dökmek mı, birinin yanında ağlamak mı?’ İşte oyuncunun bu soruya cevabı; “Omzunda ağlayacak değin güvendiğim biri olana kadar tek başıma gözyaşı dökmek…”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/cem-belevi-flort-ederken-seytan-tuyune-guvendigini-soyledi/1293436

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here