Ana Sayfa Televizyon Cem Yılmaz’ın ‘Erşan Kuneri’ dizisinin çekimleri bitti. Dizi ne zaman yayınlanacak?

Cem Yılmaz’ın ‘Erşan Kuneri’ dizisinin çekimleri bitti. Dizi ne zaman yayınlanacak?

0
Cem Yılmaz’ın ‘Erşan Kuneri’ dizisinin çekimleri bitti. Dizi ne zaman yayınlanacak?
Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si gitti, Ezgi Mola bambaşka birisine dönüştü!

Cem Yılmaz’ın ‘Erşan Kuneri’ dizisinin çekimleri bitti. Dizi ne zaman yayınlanacak?

TelevizyonGazetesi.com / Detaylar – Ünlü komedyen Cem Yılmaz, daha çekim aşamasındayken çok ses getiren ‘Erşan Kuneri’ dizisinin çekimlerini tamamladı.

Yılmaz’ın  ‘G.O.R.A.’ ile ‘Arif V 216’ filmlerinde de bulunan fenomen kişilik Erşan Kuneri’nin 1970’lerin sonu ve 1980’lerin başında yaşadıklarını konu alacak dizinin birincil sezonu 8 bölümden oluşacak.

Cem Yılmaz’ın ‘Erşan Kuneri’ dizisinin çekimleri bitti. Dizi ne zaman yayınlanacak? 1

Dizinin oyuncusu, bununla beraber Cem Yılmaz’ın yakın arkadaşı Galibiyet Algöz diziyle ilgili konuştu. Algöz, ‘Erşan Kuneri’yle ilgili olarak, “Türkiye’de kimsenin kolay kolay yapmaya yiğitlik edemediği nitelikli bir iş oldu” açıklamasını yaptı.

Her bölümün sinema filmi kalitesinde çekildiğini gösteren Algöz, “Çok masraflı, itina gösterilmiş bir iş. Sekiz kişilik oynuyoruz, hepimiz, adam başı. Daima benzer adamlar değil, fazla farklı oyuncular var bu defa.” dedi.

Erşan Kuneri’nin  aceleye getirilmeden, ince düşünülmüş, pahalı bir prodüksiyon olduğunu söyleyen Başarı Algöz açıklamalarıyla,  diziyle ilgili heyecanı da artırdı.

Cem Yılmaz’ın ‘Erşan Kuneri’ dizisinin çekimleri bitti. Dizi ne zaman yayınlanacak? 2

Cem Yılmaz, Ezgi Ara Verme, Necip Memili, Uraz Kaygılaroğlu, Nilperi Şahinkaya, Zafer Algöz, Bülent Şakrak ve Çağlar Çorumlu gibi artist isimlerin rol aldığı Erşan Kuneri’nin  2022 yılının Mart ya da Nisan ayında Netflix’de yayına girmesi planlanıyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/cem-yilmazin-ersan-kuneri-dizisinin-cekimleri-bitti-dizi-ne-zaman-yayinlanacak/1292946

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here