Ana Sayfa Televizyon Cengiz Bozkurt ve Nurgül Yeşilçay herkesi şaşırtacak bir projeyle geliyor!

Cengiz Bozkurt ve Nurgül Yeşilçay herkesi şaşırtacak bir projeyle geliyor!

0
Cengiz Bozkurt ve Nurgül Yeşilçay herkesi şaşırtacak bir projeyle geliyor!
Cengiz Bozkurt ve Nurgül Yeşilçay herkesi şaşırtacak bir projeyle geliyor!

Cengiz Bozkurt ve Nurgül Yeşilçay herkesi şaşırtacak bir projeyle geliyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kadro müthiş, Nurgül Yeşilçay ve Cengiz Bozkurt başrolde! Meşhur oyuncu Nurgül Yeşilçay’ın imaj değiştirmesine neden olan proje Kim Bu Aile isimli sinema filmi oldu…

Kefaret isimli dizide izlediğimiz oyuncu saçlarını sarıya boyattı. Yeşilçay, bu durum ile eğlenen sözleriyle de magazin gündeminde fazla konuşuldu. Ünlü oyuncu yeni rolü için imajını değiştirirken, başrolde de Cengiz Bozkurt ile bir araya geldi.

Cengiz Bozkurt ve Nurgül Yeşilçay herkesi şaşırtacak bir projeyle geliyor! 1

Son yıllarda dizilerde sıklıkla gördüğümüz Cengiz Bozkurt son 2 sene içinde birbirinden farklı rollere yaşam verdi. Jet Sosyete dizisinde Cengiz Özpamuk karakterini canlandıran oyuncu, Gençliğim Eyvah’ta ise Arif Asmalı oldu…

Peşinde 50 M2 isimli Netflix dizisinde muhtar olarak izlediğimiz oyuncu, Kuzey Yıldızı dizisine ise Cevher karakteri ile katıldı.

Leyla ile Mecnun dizisinin yeni dönemi için sete meydana çıkan Bozkurt, Erdal Bakkal karakteri ile baştan hayranları ile buluştu.

Cengiz Bozkurt ve Nurgül Yeşilçay herkesi şaşırtacak bir projeyle geliyor! 2

Usta oyuncu derhal ise Kim Bu Aile isimli sinema filmi için sete çıktı. defalarca projelerde yer alan Cengiz Bozkurt, her rolün hakkını veren performansıyla da alkışı adalet etti.

Kim Bu Aile isimli sinema filminde güçlü bir oyuncu kadrosu bir araya geldi. Ferit Aktuğ, Altan Erkekli, Doğan Can Sarıkaya ve Iftihar Buldu’nun yer aldığı filmi Bedran Güzel yönetiyor.

Cengiz Bozkurt ve Nurgül Yeşilçay herkesi şaşırtacak bir projeyle geliyor! 3

Son gelen bilgilere tarafından filmin kadrosuna; Fatih Al, Beste Kökdemir, Burak Sarımola ve Kerem Atabeyoğlu da katıldı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/cengiz-bozkurt-ve-nurgul-yesilcay-herkesi-sasirtacak-bir-projeyle-geliyor/1293644

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here