Ana Sayfa Televizyon Ceyda Düvenci yıllar sonra atv dizisiyle yeniden ekrana dönüş yolunda!

Ceyda Düvenci yıllar sonra atv dizisiyle yeniden ekrana dönüş yolunda!

0
Ceyda Düvenci yıllar sonra atv dizisiyle yeniden ekrana dönüş yolunda!
Sefirin Kızı’nın hayatını değiştirdiği Ceyda Düvenci, bu sefer Exxen için değişiklik yapacak!

Ceyda Düvenci yıllar sonra atv dizisiyle yeniden ekrana dönüş yolunda!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntısıyla Uğraşma – Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci bir süredir televizyon dizilerinden uzak duruyor. Yoğun alıştırma şartlarının içine girmek istemeyen ve çocukları ile daha artı vakit geçirmeyi amaçlayan oyuncu, dijital projeleri seçim ediyor.

Ceyda Düvenci’ye atv’nin geçen sezon fazla başarılı bir çıkış yapan Kardeşlerim dizisinden öneri var. Ünlü oyuncu, olur ya teklifi kabul eder ise uzun bir aradan sonradan baştan televizyon dizilerine dönüş yapacak.

1977 Bursa doğumlu olan oyuncu, 2018 yılındaki 8. Gün isimli dizideki Şehnaz karakterinden bu yandan televizyon dizilerini kabul etmiyor. Öğrenci Evi ve Prens isimli dijital yapımlarda kısa süreler rol bölge Düvenci, 1995 yılından bu yandan sektörde bulunan bir meşhur isim.

Binbir Gece dizisindeki Bennu karakteri ile dikkatleri çeken ve büyük popülerlik elde eden Ceyda Düvenci, Berna karakteri için düşünülüyor. Fantastik’nın halası ve Dora’nın da annesi olan Berna karakteri yeni sezonun güzel karakterlerinden birisi olacak.

Ceyda Düvenci’ye öneri gitti lakin az önce uzlaşma sağlandığı yönünde bilgiler gelmedi. 18 bölüm süren ilk sezonda büyük başarılar elde eden Kardeşlerim dizisi, 11 Eylül Cumartesi akşamı saat 20.00’da 19. bölümü ile birlikte kaldığı yerden devam edecek.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/ceyda-duvenci-yillar-sonra-atv-dizisiyle-yeniden-ekrana-donus-yolunda/1293375

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here