Ana Sayfa Televizyon Çukur bitti yaşasın Üç Kuruş! Yeni diziden herkesi zıplatacak bir haber var!

Çukur bitti yaşasın Üç Kuruş! Yeni diziden herkesi zıplatacak bir haber var!

0

Çukur bitti yaşasın Üç Kuruş! Yeni diziden herkesi zıplatacak bir haber var!

TelevizyonGazetesi.com / Detaylar – Ay Yapım’ın Show TV’de yayınlanan ve yaz sezonu başında ekranlara veda eden unutulmaz dizisi Çukur’un daha son bölümünde Üç Kuruş’un duyurusu yapılmıştı. Çukur’un sona ermesine üzülen dizi izleyicileri de bu haber karşı büyük mutluluk yaşamıştı.

Görünen o ki Üç Kuruş, Çukur’un yerini dolduracak oldukça benzer bir dizi. İlk bölümünden itibaren reytingleri daima yüksek devamlı Çukur dizisi, çarpıcı hikayesi ve başarılı oyunculuklarıyla her bölümde izleyicileri ekrana kitlemeyi başarıyordu.

Çukur’un yerine hemen Üç Kuruş geliyor. İzleyiciler yeni diziyi büyük bir heyecanla beklerken apaçık dolaşan bir bahis büyük sevinç yaratacak. Zira iddiaya göre Üç Kuruş dizisi ekibi 15 Eylül’de sete çıkacak.

Peki Üç Kuruş dizisinde son şart ne? Dizinin başrolünde, en son Sefirin Kızı dizisinde Gediz karakteriyle izlediğimiz ve halen Cem Yılmaz’ın Netflix için çektiği Erşan Kuneri dizisinde rol alan Uraz Kaygılaroğlu var. Kaygılaroğlu dizide Kartal isminde bir kumarhane sahibini canlandıracak.

Çukur bitti yaşasın Üç Kuruş! Yeni diziden herkesi zıplatacak bir haber var! 1

Dizinin öteki oyuncularıyla ilgili ise hala kesinleşen bir koşul yok. Polis karakteri için uzun süredir Ekin Koç’un adı geçiyor ama hala devlete ait bir tanımlama yapılmadı. Ayrıca Aytaç Uşun da dizinin kadrosuna katılan ikinci manâlı ismi oldu. Aytaç Uşun dört sezon baştan başa Çukur dizisinde Meke karakteri ile büyük bir alaka görmüştü. Dizi için Aslıhan Malbora’yla da anlaşılırken ismi geçen bir öteki ad de Hazal Subaşı.

Üç Kuruş dizisinin hikayesi de şöyle olacak: Üç Kuruş bir ceza sahnesiyle başlayacak. Hızlı katil İrfan İrfan kurbanını öldürür ve yanına 3 kuruş bırakır… Üç kuruş, dizinin bununla beraber simgesi olacak. Kartal ise suçla örülü bir mahallede yaşamış bir kişi olarak polis ve seri katil arasındaki bağlantıyı sağlayacak birey olacak. Üç Kuruş dizisi mahalle unsuruyla olasılıkla Çukur’a benzer bir dizi olacak. Kartal ile İrfan bağlantısı da dizinin en önemli düğüm noktası olarak izleyicileri birbirinden ayrı olaylara götürecek.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/cukur-bitti-yasasin-uc-kurus-yeni-diziden-herkesi-ziplatacak-bir-haber-var/1293077

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here