13.6 C
İstanbul
Perşembe, Ekim 28, 2021

Defne Samyeli koronavirüse yakalandı

Çin’in Wuhan kentinde ortaya meydana çıkan ve takriben iki yıldır hayatı olumsuz etkileyen koronavirüs, televizyon ve sanat dünyasının meşhur isimlerinden de o kadar çok kişiye bulaştı. Son olarak Defne Samyeli’nin koronavirüs testi artı çıktı.

Samyeli, Instagram’dan yaptığı paylaşımla sağlık hakkında bilgi verdi.

 “COVID POZİTİF OLDUĞUMU ÖĞRENDİM”

“Covid pozitif olduğumu öğrendim.” diyen Defne Samyeli, “Hastalıkla ilgili bir endişem yok; hafif kırgınlık, boğaz ağrısı ve ara sıra gelen öksürükle fazla dar başa çıkabiliyorum şimdilik.” biçiminde konuştu.

“AYNI ORTAMDA BULUNDUĞUM KİŞİLER TEST YAPTIRSIN”

Temasta bulunduğu kişileri uyarmayı ihmalkârlık etmeyen Samyeli, “Son birkaç gün yakın temasta olduğum az kalsın herkese ulaştık sanıyorum. yine de bir şekilde yakınımda olan arkadaşlarım, benimle fotoğraf çektirenler, aynı ortamda bulunduğum kişiler lütfen hemencecik test yaptırsın diye bu açıklamayı yapıyorum.” açıklamasını yaptı.

49 yaşındaki Defne Samyeli, ayrıca, “Benimle süratli şekilde ilgilenen afiyet çalışanlarına ve derhal iletişime geçip, bundan sonraki süreçle ilgili beni bilgilendiren Sıhhat Bakanlığı yetkililerine ebedi teşekkür ederim.” dedi.

KONSERİ İPTAL EDİLDİ: “FAKAT DÖRT GÖZLE BEKLİYORDUM…”

Karantinada olan ve 4 Eylül’deki konserinin de iptal edildiğini duyuran ünlü isim, yeni konser tarihini bildireceklerini de sözlerine ekledi. Samyeli, konuyla ilgili, “Fakat dört gözle bekliyordum. Ne yapalım, sağlık olsun…” dedi.

Sacitaslan.com olarak acil şifalar dileriz…

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/defne-samyeli-koronaviruse-yakalandi-haberi-537837

GÜNÜN TRENDLERİ
BÜGÜNÜN ÖNE ÇIKANLARI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz