Ana Sayfa Televizyon Ebru Karaduman ile sağlıklı ve formda kalmanın sırları PuhuTV’de

Ebru Karaduman ile sağlıklı ve formda kalmanın sırları PuhuTV’de

0
Ebru Karaduman ile sağlıklı ve formda kalmanın sırları PuhuTV’de
Ebru Karaduman ile sağlıklı ve formda kalmanın sırları PuhuTV’de

Ebru Karaduman ile sağlıklı ve formda kalmanın sırları PuhuTV’de

Eski ulusal jimnastikçi ve alıştırma uzmanı Ebru Karaduman ile 30 günlük bir yolculuğa hazırlanmış mısınız? Evde forma girmek isteyen, sporu seven, bedenini keşfetmeye gönüllü cümbür cemaat için mükemmel bir değişimin tam zamanı… “Ebru Karaduman ile 30 Günde Formda Kal”, 6 Eylül Pazartesi’den itibaren puhutv’de!

Şile’de yer alan ‘Darlık Barajı Gölü’nün eşsiz atmosferinde gerçekleşen çekimler, 30 günde formda kalmanın kapılarını aralayacak. Spor trendleri ile sağlıklı yaşamın püf noktalarını birleştiren videolarla 30 günde daha fit, daha elastik, daha dinç bir ceset için her şey bu programla ekrana gelecek.

30 Gün baştan başa her gün 30 dakikalık yepyeni bir egzersiz seti ile Ebru Karaduman ile dinç ve formda kalmanın sırlarını siz de keşfedin. Eski milli jimnastikçi ve alıştırma uzmanı Ebru Karaduman, puhutv’de başlayacak olan programıyla ilgili olarak fazla özel bilgiler verdi.

‘Ebru Karaduman ile Formda Kal’ programını ‘yeni bir serüven’ olarak tanımlayan Karaduman; “Doğa… Her detayıyla , hatasız doğa… Yeni çıktığım bu macerada size doğanın ortasından sesleniyorum ve hepinizi bu olağanüstü bütünün bir parçası olmaya ziyafet ediyorum… Benim hikayem çocuk yaşta, hemen şimdi üç yaşında tanıştığım Jimnastik ile başladı. O gün bugündür hayatım spor. Hemen sizin de bu müthiş dünyayı keşfetmenizi istiyorum. Çünkü birlikte yepyeni bir yolculuğa çıkıyoruz. Enerjimize enerji, gücümüze güç katacağız. Kilo verecek, forma girecek ve hedefinize ulaşacaksınız… En önemlisi bedeniniz ile ruhunuz aralarında bir köprü kuracaksınız” dedi.

“Ebru Karaduman ile Formda Kal”, 6 Eylül Pazartesi’den itibaren puhutv’de…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/ebru-karaduman-ile-saglikli-ve-formda-kalmanin-sirlari-puhutvde/1292977

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here