Ana Sayfa Televizyon Ebru Şahin’in sosyal medyada, ‘mesajlı günaydın’ paylaşımı merak uyandırdı!

Ebru Şahin’in sosyal medyada, ‘mesajlı günaydın’ paylaşımı merak uyandırdı!

0

Ebru Şahin’in sosyal medyada, ‘mesajlı günaydın’ paylaşımı merak uyandırdı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay –ATV’nin reyting rekormeni dizisi ‘Hercai’ ile kısa sürede şöhreti yakalayan Ebru Şahin, dizisinin final yapmasının gerisinde yeni bir dizi anlaşması yaparak hayranlarını kendisine hasret bırakmadı.

Güzel oyuncu, Bozdağ Film’in yapımcılığını yaptığı ‘Epope’ dizisi ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Şahin, 8. yüzyılda geçen destansı bir aşkı ekrana taşıyacak olan’ Destan’ da ‘Akkız’ karakterini canlandıracak. Oyunculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de göz dolduran Ebru Şahin, ayrıca özel hayatı hem de sosyal medya paylaşımlarıyla sürekli gündemde.

Ebru Şahin’in sosyal medyada, 'mesajlı günaydın' paylaşımı merak uyandırdı! 1

Oyuncunun lavanta bahçesinden yaptığı son paylaşım tekrar çok konuşulacağa benziyor. Lavantalar içerisinde beyaz sırt dekolteli elbisesi ile resim ve videosunu paylaşan Ebru Şahin, paylaşımına “Şu Anda, anlıyorum ama kendi boşluklarını gürültüyle doldurma ihtiyacı duyanların rahatı için şarkılarımızı kesmek zorunlu değilmiş” yazarak takipçilerine günaydın dedi. Ebru Şahin’in müzik eşliğinde lavanta bahçesinde dans ettiği videosu kısa sürede binlerce alkış aldı.

Instagramda 3.5 milyon takipçisi olan Ebru Şahin sosyal ağ hesabından sık sık paylaşımlarda bulunarak takipçilerini mest ediyor.

Ebru Şahin’in sosyal medyada, 'mesajlı günaydın' paylaşımı merak uyandırdı! 2

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/ebru-sahinin-sosyal-medyada-mesajli-gunaydin-paylasimi-merak-uyandirdi/1292976

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here