Ana Sayfa Televizyon Elkızı, Elbet Bir Gün ve İmkansız dizileri için büyük sorun ortaya çıktı!

Elkızı, Elbet Bir Gün ve İmkansız dizileri için büyük sorun ortaya çıktı!

0
Elkızı, Elbet Bir Gün ve İmkansız dizileri için büyük sorun ortaya çıktı!
Elkızı, Elbet Bir Gün ve İmkansız dizileri için büyük sorun ortaya çıktı!

Elkızı, Elbet Bir Gün ve İmkansız dizileri için büyük sorun ortaya çıktı!

TelevizyonGazetesi.com / Detaylar – Fox TV’nin yayınlama politikası gereği artık haftanın 7 günü için 7 dizi mantığı yok… Sezon boyunca toplam 10 dizi ile hareket etmek isteyen kanal, geçen sezon bu stratejisini uygulamıştı. Çoğu dizi hayranı bitmemesi gerektiğini düşündüğü dizilerin yayından kaldırılmasına tanık oldu. Bay Hatalı, Hoca, Çocukluk gibi diziler geçen sezonun kurbanları oldu. Çünkü düşen performanslar sebebiyle bu yapımlar tek tek yayından kaldırıldı.

Fox TV’de normalden daha pozitif sayıda dizi hazırlığı yapıldığı için geçen sezon başka kanalda yayınlansa devam edebilecek olan projeler kaybedildi. Şimdi benzer bir durumu yeni sezonda da yaşayabiliriz. Kanalın geçen sezondan gelen Yasak Elma ve Son Yaz dizileri zaten var… Yaz döneminde başlayan ve mükemmel giden Aşk Mantık İntikam ile birlikte 3 dizi yerini sağlamlaştırdı…

Uzaktan Şehrin Masalı isimli dizi pazar gününe konuldu ve bu hafta başlayacak. Yasadışı Topraklar dizisi için de gün sayılıyor ve çarşamba günleri ekranda olması bekleniyor. Izdivaç Hakkında Her Şey dizisinin de Salı günleri yayınlanacağı duyuruldu.

Yalancılar ile Mumları dizisinin de perşembe günü ekrana gelmesi bekleniyor.. Ancak ortada bir sorun var… Elbet Bir Gün ve Elkızı isimli dizilerin de çekimleri başladı. Bu iki üretim için şimdilik yer yok… Keza Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy’un başrolünde yer alacağı İmkansız isimli dizinin de ön çalışmaları yapılıyor.

Elkızı, Elbet Bir Gün ve İmkansız dizileri için büyük sorun ortaya çıktı! 1

Fox TV’nin elinde yeni sezonda yayınlamak üzere 10 dizi var. Bu 10 dizinin 9’u için çekimler sürüyor. Bu da aramak oluyor fakat, kanalın tüm yapımları iyi reytingler getirirse, geride kalan 3 diziye yer bulunamayacak.

Başka açıdan bakılır ise, olur ya bir dizi performansı düşerse anında yayından kaldırılabilir. Bu da büyük bir stres ve baskı kaynağı olacaktır. Fox TV’de yeni sezonda dizi izleyecek olan seyirciler açısında da stresli bir şart. Çünkü derhal arkada hazır bekleyen bir dizi varsa, Fox TV’den performansı düşük kalan bir dizi için tolerans tanıması beklenemez.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/elkizi-elbet-bir-gun-ve-imkansiz-dizileri-icin-buyuk-sorun-ortaya-cikti/1293538

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here