Ana Sayfa Televizyon Emanet 4 Şubat Perşembe 109. bölüm fragmanı izle

Emanet 4 Şubat Perşembe 109. bölüm fragmanı izle

0
Emanet 4 Şubat Perşembe 109. bölüm fragmanı izle
Emanet 4 Şubat Perşembe 109. bölüm fragmanı izle

Emanet 4 Şubat Perşembe 109. bölüm fragmanı izle

Emanet dizisi, Kanal 7 ekranlarında hafta içi her akşam saat 19.00’da yayınlanıyor. Dizinin her yeni bölümü de büyük bir merakla bekleniyor ve büyük bir izleyici kitlesini de ekran başına topluyor. Emanet’in entrikalarla dolu aşk hikayesi birçok kişinin ilgisini çekmeye ve iyi reytingler de elde etmeye devam ediyor. Diziye yeni bir şahsiyet daha katılıyor. Bora karakteri ile Göksel Kayahan’ı da ekranda izleyeceksiniz.

Annesiz ve yetim kalan yeğenleri Yusuf’u kutsal bir itimat gibi görebilen Seher ve Yaman’ın kalplere dokunan öyküsünde 108 bölüm geride kaldı. 4 Şubat Perşembe günü 109.yeni bölüm yayınlanacak. Dizi hayranları yeni bölümde neler olacağını ilgiyle bekliyor. Ama henüz fragman yayınlanmadı. Yeni bölüm fragmanı bugün saat 21.30’da paylaşılacak ve biz de haberimizde hemencecik yer vereceğiz. Yılanların şehrindeki bir aşk ne değin enerjik olabilir oysa? Aşağı bugün yayınlanan 108. birim fragmanını bulabilirsiniz.

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan tevazu, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp dışarı giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin dışarı giden ablasının ölümüyle sarsılır. Bundan Böyle ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Fakat Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır.

Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından bölge Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşısında amansız bir mücadeleye girişir. Bu macera, Kırımlı konağında uzun zamandır sıcacık kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

Karamel Yapım imzasını içeren Emanet, düzgün öyküsüyle 07 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/emanet-4-subat-persembe-109-bolum-fragmani-izle/1265919

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here