Ana Sayfa Magazin Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç’ın olaylı boşanma davasında karar çıktı

Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç’ın olaylı boşanma davasında karar çıktı

0
Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç’ın olaylı boşanma davasında karar çıktı
Emre Aşık-Yağmur Sarnıç Aşık davasında ortalık karıştı!

Sabahleyin Gazetesi’nden Deniz Yusufoğlu’nun haberine tarafından ünlü futbolcu Emre Aşık, üç çocuğunun annesi Yağmur Aşık’a kendisini dolandırdığını, para sakladığını ve diğer erkeklerle gezdiğini bahis ederek 2019 yılında çekişmeli boşanma davası açmıştı. Yağmur Aşık’ın çalıştığı oteli bastığını ileri süren Emre Aşık, “Emre’nin ‘e’si kalmayacak. Türkiye’de seni bitireceğim” diyerek kendisini korkutma eden Yağmur Aşık’ı savcılığa ihbar etmişti.Bununla birlikte Yağmur Aşık ile hapishane firarisi olan eski sevgilisi Erdi Sungur, Emre Aşık’ı öldürmek için cinayet planı yaptıkları iddiasıyla Düzce Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılaması devam ediyor.

ÇOCUKLAR HACİZ KARARIYLA ALINDI

Duruşma, önce çocukların geçici velayetini Yağmur Aşık’a vermiş ve aylık 10 bin lira nafaka ödenmesini hükmetmişti. Emre Aşık, daha sonra eşinin çocuklarına zor uyguladığı iddiasıyla savcılığa suç duyurusunda bulundu. Yağmur Aşık hakkında ‘basit yaralama ve kötü muamele’ suçundan 2.5 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmasının ardından Aile Mahkemesi, üç çocuğun geçici velayetini baba Emre Aşık’a verdi. Emre Aşık da çocuklarını haciz kararıyla Yağmur Aşık’tan almıştı.

‘NAFAKA ÖDEMEK İSTEMİYORUM’

Geçtiğimiz celselerde Yağmur Aşık adliyeye sevgilisi Beycan Şenürek ile birlikte gelmişti. Duruşmada söz alan Emre Aşık, eşinin televizyon programlarına katılarak başka bir erkekle birlikte olduğunu açıkladığını ve bundan böyle ona nafaka saptamak istemediğini söylemişti.

KARAR ÇIKTI

Gündemden düşmeyen Emre Aşık ve Yağmur Sarnıç’ın maceralı boşanmasında duruşma kararını verdi. Mahkeme, tarafların boşanmasına karar verdi. Üç çocuğun velayet baba Emre Aşık’ta kaldı.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/emre-asik-ve-yagmur-sarnicin-olayli-bosanma-davasinda-karar-cikti-haberi-537991

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here