Ana Sayfa Moda ve Güzellik Enes Batur: Gençleri kötü etkilemiyorum

Enes Batur: Gençleri kötü etkilemiyorum

0
Enes Batur: Gençleri kötü etkilemiyorum
Enes Batur: Gençleri kötü etkilemiyorum

Meşhur YouTuber Enes Batur, önceki gün gizemli kız arkadaşıyla birlikte Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Bir kafeden çıkarken görüntülenen ve gözünü cep telefonundan alamayan Batur’un objektifleri ayrım ettiğinde ilk tepkisi, “Oyun oynuyordum, sizi ayrım etmedim…” oldu.

“Aşk hayatım değil”

Birlikte görüntülendiği kişinin sevgilisi olmadığını ifade eden Enes Batur, “Bende henüz güncelleme yok, yeni bir şey yapmıyorum. Aşk hayatım değil.” diye konuştu.

Nişantaşı’na taşınmayı istediğini söyleyip, gün boyu civardaki daireleri gezen Batur, “Demin el sıkışmadık lakin buraya taşınacağım.” ifadelerini de kullandı.

“Amacım eğlendirmek”

Geçtiğimiz hafta bir grup sosyal ağ fenomenleriyle birlikte Ulusal Piyango İdaresi’nden izin almadan çekiliş düzenlediği belirtilmiş ve ifadeye çağrılan Enes Batur, konuyla ilgili açıklama yaptı. Meşhur Youtuber, “Ben vergimi veriyorum. Artık zaten çekiliş yapmıyorum.” şeklinde konuştu.

Batur, keza sosyal medya fenomenlerinin gençlere iyi örnek olmadığı yönünde yapılan eleştirilerine ise yanıt verdi. Meşhur YouTuber, “Bilmiyorum, kendimce kötü etkilemiyorum lakin amacım çok da eğitmek ve aydınlatmak yok. Yeri gelince eğitip, öğretiyorum lakin asıl amacım aklında bulundurmak.” dedi.

Kaynak: www.kadinvekadin.net
URL: https://www.kadinvekadin.net/enes-batur-gencleri-kotu-etkilemiyorum.html

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here