Ana Sayfa Televizyon Erkan Petekkaya’nın başrolünde olduğu Suçlu dizisinde bomba gelişme!

Erkan Petekkaya’nın başrolünde olduğu Suçlu dizisinde bomba gelişme!

0
Erkan Petekkaya’nın başrolünde olduğu Suçlu dizisinde bomba gelişme!
Erkan Petekkaya, Kırmızı Oda hayranlarını mest etmeye geliyor!

Erkan Petekkaya’nın başrolünde olduğu Suçlu dizisinde bomba gelişme!

TelevizyonGazetesi.com /Detaylar – Star TV yeni sezonda yepyeni bir diziyi daha izleyiciyle buluşturmaya hazırlanıyor. Suçlu isimli dizinin erkek başrol oyunculuğunu Erkan Petekkaya üstleniyor. Bayan başrol oyuncusunda ise son dakikada bir değişim oldu.

Polisiye bir dizi olacak Suçlu, O3 Medya kadar çekilecek Suçlu, polisiye bir dizi olacak. Dizinin başrol erkek oyuncusu Erkan Petekkaya olacak. Deneyimli oyuncuyu en son geçtiğimiz sezon Kırmızı Oda dizisinde Sadi karakteri olarak izlemiştik.

Dizinin bayan başrol oyuncusu olarak ise Songül Öden’in adı geçiyordu. Söylentiye göre en son 2019 yılında Fox TV’de yayınlanan ve ABD dizisi This Is Hafıza’ın Türkiye uyarlaması olan Bir Aile Hikayesi’nde rol alan Öden, Suçlu ile ekranlara dönecekti.

Erkan Petekkaya'nın başrolünde olduğu Suçlu dizisinde bomba gelişme! 1

Songül Öden hayranları bu karara çok sevindi fakat sevinçleri kısa vakit sonradan yerini hüsrana bıraktı. Çünkü gelen haber Suçlu dizisinde başrol bayan karakterin Songül Öden yok Nehir Erdoğan tarafından canlandırılacağını söylüyordu.

Ekranın tecrübeli oyuncularından Dere Erdoğan’ı en son TRT”de yayınlanan Benim Adım Melek adlı dizide izlemiştik. Erdoğan dizide kocasından boşanan ve yıllar önce müsade vermemelerine rağmen evlendiği için kendisini reddeden ailesinin evine dönmek zorunda kalan üç çocuklu bir kadını canlandırmıştı.

Suçlu dizisinde Erkan Petekkaya bir emniyet amirini canlandıracak. Akarsu Erdoğan’ın canlandıracağı rol ile ilgili demin bir yorumlama yapılmadı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/erkan-petekkayanin-basrolunde-oldugu-suclu-dizisinde-bomba-gelisme/1292980

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here