Ana Sayfa Magazin Esra Kazancıbaşı Öztekin’den duygusal mesaj

Esra Kazancıbaşı Öztekin’den duygusal mesaj

0
Esra Kazancıbaşı Öztekin’den duygusal mesaj
Esra Kazancıbaşı Öztekin'den duygusal mesaj

Tiyatro ve sinema oyuncusu Rasim Öztekin, geçirdiği kalp krizi sebebiyle 8 Mart’ta hayatını kaybetmişti.

62 yaşında vefat eden Öztekin’in ölümü Türkiye’yi yasa boğmuştu.

Artist oyuncunun eşi Esra Kazancıbaşı, Instagram hesabından yayınladığı şehvetli bir mesaj ile evliliklerinin 16. yılını kutladı.

“ŞİMDİ NE SEN VARSIN NE DE HAYALLERİMİZ…”

Rasim Öztekin ile düğün fotoğraflarını yayınlayan Kazancıbaşı, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Hani, 16. yılımızı Ege’nin mavisi ile zeytin ağaçlarının buluştuğu o sevimli koyda kutlayacaktık? Hani orta yaştan, yaşlılığa içten uzanan yolda dün olduğu gibi bugün de yarın da ‘Hastalıkta sağlıkta…’ diyerek birbirimizin ellerini hiç bırakmayacaktık? Hani birlikte yaşlanacaktık? Hani deniz kenarında bütün gün mayonla dolaşacağın ve minik bahçesini hortumla sulayabileceğin bir evimiz olacaktı?

Şimdi ne sen varsın, ne hayallerimiz, ne de her evlilik yıl dönümümüzde yolladığın kıpkırmızı veya pespembe güllerin… Bu evlilik yıl dönümümüzde gözlerine yok, gökyüzüne bakarak sevgimi fısıldayacağım.

İyi ama birbirimize benzeşen, yoldaş, sırdaş, dost, sevgili ve eş olduk. Yaşamdaki onurlu, omurgalı duruşuna, dürüstlüğüne, hayata her zaman olumlu yönüyle bakışına, zekana, neşene, iyi ve tertemiz yüreğine hayran olduğum, Rasim’im, tontişim, seni fazla seviyorum.

O gün hastanede hasta bakıcının teslim ettiği alyansın parmağımda, büyük sevdan ise kalbimde… Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun, aşkım.”

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/esra-kazancibasi-oztekinden-duygusal-mesaj-haberi-537981

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here