13.3 C
İstanbul
Perşembe, Ekim 28, 2021

Fox TV, Aşk Mantık İntikam dizisi kararı ile çok akıllıca davrandı!

Fox TV, Aşk Mantık İntikam dizisi kararı ile çok akıllıca davrandı!

TelevizyonGazetesi.com / Detaylar – Cuma akşamları izleyicilerle buluşmaya sürekli romantik komedi dizisi Aşk Mantık İntikam, fazla başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor. Burcu Özberk ile İlhan Neşe Saçan ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin reytingleri de parmak ısırtıyor.

Bilindiği üzere geçen sezon Cuma akşamları Son Yaz dizisi izleyicilerle buluşuyordu. Alperen Duymaz, Ali Atay, Hafsanur Sancaktutan ve Funda Eryiğit, dizinin başrolünde yer aldılar.. İlk sezonu fazla başarılı geçen dizi yeni oyuncuların katılımı ve ayrılıkların gerisinde ikinci sezon çekimlerine başladı.

Son Yaz dizisinin Cuma akşamları mı yahut başka bir gün mü yayınlanacağı konusu da tartışmalara neden oldu. Fox TV’nin son kararının Aşk Mantık İntikam dizisini yerinde yetişmek ve Son Yaz’ı ise Cumartesi akşamları ekrana getirmek biçiminde olduğu ortaya çıktı.

Birçok Son Yaz hayranı bu duruma tepki gösterdi ola ki ama Fox TV’nin kararının ne dek içten olduğu reyting sonuçlarından anlaşılıyor.

Dün akşam 11. bölümü yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisi böylece hoş reytingler elde etti oysa, yaz döneminin en başarılı dizisi olması bir yana kış döneminde de yükselebileceğini herkese gösterdi.

Dizi bütün kişiler ve ABC1 gruplarında gün birincisi oldu. Bugüne dek elde ettiği reytinglerin fazla üzerine çıktı. Ayrıca Son Yaz dizisinin en iyi döneminde bile almakta zorlandığı reytingleri ayrıca tüm kişiler hem de ABC 1 gruplarında kazanarak büyük bir mesaj verdi.

Fox TV ise dizinin gününü değiştirmeyerek çok akıllıca bir karar verdiğini ispatladı. Zira gün değişikliği yaşansa ola ki de ritim bozulacak, izleyiciler yeni günde diziyi takip etmeyecekti. Son Yaz dizisi ikinci sezonda olasılıkla Cumartesi akşamları yayınlanacak.

Fox TV’nin Aşk Mantık İntikam’ın ritmini bozmayarak gün değişikliği yapmaması dizi adına alınabilecek en etkin karar oldu.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/fox-tv-ask-mantik-intikam-dizisi-karari-ile-cok-akillica-davrandi/1293304

GÜNÜN TRENDLERİ
BÜGÜNÜN ÖNE ÇIKANLARI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz