Ana Sayfa Televizyon Fox TV’de yeni bir dizi finali; son 1 yılda biten dizi sayısı 7’ye çıktı

Fox TV’de yeni bir dizi finali; son 1 yılda biten dizi sayısı 7’ye çıktı

0
Fox TV’de yeni bir dizi finali; son 1 yılda biten dizi sayısı 7’ye çıktı
Bu hafta bir Fox TV dizisi ekranlara veda ediyor!

Fox TV’de yeni bir dizi finali; son 1 yılda biten dizi sayısı 7’ye çıktı

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV ekranında geçen sezon izleyicilerle buluşan dizilerin tek tek veda etmesi hayranları çok üzmüştü. Son 1 takvim dönemde kanalın iddialı dizilerinin final yaptığını görüyoruz.

2020 – 2021 sezonunda Bay Hatalı ile başlayan final yapan diziler aralarında; Öğretmen, Çocukluk, Zümrüdüanka, Masumiyet ve Savaşçı yer aldı. Geçen sezon içerisinde bu yapımlar bir bir ekrana veda etti. Tüm diziler için vedanın temel nedeni beklenen reytinglerin gelmemesiydi…

Fox TV’nin tekrar tekrar final yapan dizilerine bir yenisi daha ekleniyor. Nisan ayında kısa bir süre ara veren Sen Çal Kapımı dizisi bu hafta son kez ekranda olacak. Böylelikle son 1 yıllık dönem içinde Fox TV ekranında final yapan dizilerin sayısı 7’ye çıkacak.

Fox TV'de yeni bir dizi finali; son 1 yılda biten dizi sayısı 7'ye çıktı 1

Hande Erçel ve Kerem Bürsin ikilisinin başrolünde yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisi için önceki hafta ekip çekimleri tamamladı. 52. birim ile birlikte 8 Eylül Çarşamba akşamı son defa izleyicilerle buluşacak olan Sen Çal Kapımı, bundan böyle yurt dışı satışları ile tekrar ülkemizi gururlandırmaya devam edecek.

Dizinin finalinde Eda’nın doğum yapma durumu ve Serkan’ın da bu doğumu orman içinde gerçekleştirme ihtimali fragmana yansıdı. Dizi hayranlarını şaşırtıcı bir final bekliyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/fox-tvde-yeni-bir-dizi-finali-son-1-yilda-biten-dizi-sayisi-7ye-cikti/1293426

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here