Ana Sayfa Televizyon Fox TV’nin fenomen dizisi Yasak Elma’ya taze kan!

Fox TV’nin fenomen dizisi Yasak Elma’ya taze kan!

0
Fox TV’nin fenomen dizisi Yasak Elma’ya taze kan!
Fox TV’nin fenomen dizisi Yasak Elma’ya taze kan!

Fox TV’nin fenomen dizisi Yasak Elma’ya taze kan!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV’de beşinci sezonuyla ekrana gelmeye hazırlanıyor. Sürükleyici konusuyla milyonlarca izleyiciyi ekrana kitleyen Yasaklanmış Elma dizisine yeni bir oyuncu daha katıldı. Dizi geçen sezon sonunda birçok ayrılıkla gündeme gelmişti.

Bugüne değin 110 bölümü yayınlanan Yasak Elma dizisi acilen beşinci sezonuna hazırlanıyor. Dördüncü sezonu sona ererken çoğu manâlı ismin ayrıldığı dizi, bilhassa bu ayrılıklarla çok sık gündeme gelmişti.

Dizinin en önemli oyuncularından Nesrin Cavadzade, yönetmenle tartışma ettikten daha sonra üretim şirketinin patronu kadar dizinin kadrosundan çıkarılmıştı. Bu da dizinin hikayesinde büyük bir aylaklık yaratmıştı.

Fox TV'nin fenomen dizisi Yasak Elma'ya taze kan! 1

Ardından Erdal Özyağcılar, Gülenay Kalkan, Şafak Pekdemir, Uzlaştırma Kılıç gibi manâlı bağlı karakterlerin de bundan böyle hikayede olmayacağı netleşti. Bu ayrılıklar dizinin hikayesinin yeni sezonda ne yöne evrileceği konusunda da büyük soru işareti yarattı.

Diziye yeni isimler de katıldı. Son olarak yine Fox TV’de yayınlanan Mucize Hekim dizisinde izlediğimiz Murat Aygen’in artık Yasaklanmış Elma’nın kadrosunda olacağı duyuruldu. Peşinde dizinin oyuncu kadrosuna Biran Damla Yılmaz ve Yasmin Erbil’in de dahil olacağı öğrenildi.

Fox TV'nin fenomen dizisi Yasak Elma'ya taze kan! 2

Yasak Elma dizisinin beşinci sezonunda yeni bir ismin daha rol alacağı gazeteci Birsen Altuntaş tarafından açıklandı. Altuntaş sitesinde yazdığı haberde Gizem Denizci’nin dizi kadrosuna dahil olduğunu duyurdu.

33 yaşındaki oyuncu bugüne değin Kiralık Aşk, Sen Benimsin, Aşk Yeniden, Güzel Çirkin gibi dizilerin yanı sıra Kolpaçino isimli filmde rol aldı. Denizci yeni sezonda Yasak Elma dizisinde Gülnaz karakterini canlandıracak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/fox-tvnin-fenomen-dizisi-yasak-elmaya-taze-kan/1292696

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here