Ana Sayfa Televizyon Gain platformu yabancı diziler konusunda yeni seçenekler sunuyor

Gain platformu yabancı diziler konusunda yeni seçenekler sunuyor

0
Gain platformu yabancı diziler konusunda yeni seçenekler sunuyor
Gain platformu yabancı diziler konusunda yeni seçenekler sunuyor

Gain platformu yabancı diziler konusunda yeni seçenekler sunuyor

Türkiye’nin çok sevilen dijital içerik platformu GAİN, Eylül ayında da birbirinden çekici dizileri izleyicileriyle buluşturuyor. Komediden drama, dünyada başarıyı yakalamış tanıdık olmayan yapımlar GAİN’de yayınlanmaya başlıyor.

Jim Carrey’nin başrolünü üstlendiği Kidding, Matt Leblanc ile Liza Snyder’in izleyiciyi kahkahaya boğan komedisi Man with a Plan ve basmakalıp bir adamın dünyayı kurtarma görevini üstlendiği Future Man bunlardan yalnızca bazıları. Keza büyük ses getiren Girlfriend Experience’ın 3. sezonu da sadece GAİN’de izlenebilecek.

Her ay güncellenen içerikleriyle izleyicilerini nitelikli içeriğe doyuran GAİN Eylül ayında da birbirinden başarılı dizileri sunmaya başlıyor. İşte o diziler ve konuları:

Future Man

Hademe Josh Futturman oldukça bıktırıcı bir yaşam sürüyordur, meslek dışındaki zamanının çoğunu video oyunları oynayarak geçiriyor. Bitirilemez olduğu kabul edilen ve dünyanın geri kalanının vazgeçtiği bir video oyununu bitirdiğinde hayatı değişir. Oyunun iki karakteri, gelecekten gelen gizemli ziyaretçiler olarak ortaya çıkar. Dünya tehlike altındadır ve Josh dünyayı kurtarabilecek tek kişidir.

Man with a Plan

Matt Leblanc ve Liza Snyder’in başrollerini paylaştığı man With a Plan’da Adam Burns’un karısı Andi işine geri dönmek istiyordur fakat birisinin çocuklarla ilgilenmesi gerekiyordur. Bunun çok kolay bir meslek olduğunu düşünen Adam, kendisinin çocuklarla ilgileneceğini söyler. Başına geleceklerden farkında olan olmayan Adam, yeni ebeveyn görevleriyle baş ederken kendini gülünç durumlarda bulur.

Kidding

Jim Carrey’nin başrolünde yer aldığı Kidding’de, Amerika’da bir neslin birlikte büyüdüğü, çocukların en sevdiği televizyon karakteri Mr. Jeff Pickles, aynı zamanda milyarlarca dolar eden bir marka imparatorluğunun da başındadır. Jeff eşi, iki oğlu, kız kardeşi ve babasından oluşan ailesiyle mutlu bir yaşantı sürmektedir. Ama ailesinde yaşadığı ciddi sorunlarla baş etmesi gerektiğinde, sahip olduklarının ona hiç de yardımcı olmadığını görür. İzleyiciyi altüst eden kara komedi tarzındaki dizide Jim Carrey, acımasız bir dünyada var olmaya çalışan ve yavaş yavaş aklını kaybetmeye başlayan nazik bir adamı canlandırıyor.

Girlfriend Experience

Girlfriend Experience’ın yalnızca GAİN’de izlenebilecek 3. Sezonunda, bir nöroloji uzmanı olan Iris, okulu bırakır ve insan davranışlarını inceleyen bir teknoloji firmasına yeralma için Londra’ya taşınır. “Kız dost deneyiminin” işlemsel dünyasını keşfetmeye başladığında, herif seanslarının kendisine teknoloji dünyasında bir menfaat sağladığını anlar.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/gain-platformu-yabanci-diziler-konusunda-yeni-secenekler-sunuyor/1293009

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here