Ana Sayfa Televizyon ‘Gerçeğin Peşinde’ programının sunucusu Serap Paköz, hakkında yapılan estetik yorumlarına ateş püskürdü!

‘Gerçeğin Peşinde’ programının sunucusu Serap Paköz, hakkında yapılan estetik yorumlarına ateş püskürdü!

0
‘Gerçeğin Peşinde’ programının sunucusu Serap Paköz, hakkında yapılan estetik yorumlarına ateş püskürdü!
Uyanış Büyük Selçuklu öyle sıradan bir iş değil, mesajlarının ağırlığı büyük!

‘Gerçeğin Peşinde’ programının sunucusu Serap Paköz, hakkında yapılan estetik yorumlarına ateş püskürdü!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Star TV’de yayınlanan ‘Gerçeğin Ardından’ programı yeni sezonuyla ekranlara gelmeye başladı. Programın başarılı sunucusu Serap Paköz, sosyal medyada hakkında yapılan estetik yorumlarına sinirlendi.

Başarılı spiker Serap Paköz, geçtiğimiz ay ‘Fransız Askısı’ operasyonu için bıçak altına yatmıştı. Operasyonunu Seda Sayan’ın doktoru gerçekleştirmişti. Meşhur sunucu, işlem öncesi ve sonrası Instagram paylaşımlarıyla an be an değişimini hayranlarına göstermişti. Işlem sonrası görüntüsü ile dikkat çeken Paköz, tatilini bitirip ‘Gerçeğin Ardından’ programı ile ekranlara geri döndü.

‘Gerçeğin Peşinde’ programının sunucusu Serap Paköz, hakkında yapılan estetik yorumlarına ateş püskürdü! 1

Paköz’ün son hali ise izleyenler göre eleştirildi. Meşhur sunucuya sosyal medyada, ‘Estetikten dolayı konuşamıyor’, ‘Doğallığınızı kaybetmişsiniz’, ‘Eski haliniz daha güzeldi’, ‘Yüzünüzü eski haline döndürün’ gibi yorumlar yapıldı.

55 yaşındaki spiker gelen bu yorumlar üstüne sessizliğini bozdu. Programında konuya değinen Paköz, ‘Biraz baskı konuşuyorum, insanlar diyor ki Fransız Askısı, bilmem ne, o, bu. Ben her şeyimi paylaştım sizlerle. Bu hitabe bozukluğumun onunla alakası yok, yedi tane dişim çekildi. O yüzden konuşmakta güçlük çekiyorum. Bunu paylaşayım da bilin işin aslı nedir” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/gercegin-pesinde-programinin-sunucusu-serap-pakoz-hakkinda-yapilan-estetik-yorumlarina-ates-puskurdu/1292926

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here