Ana Sayfa Televizyon Gizem Denizci’ye Yasak Elma piyangosu vurdu!

Gizem Denizci’ye Yasak Elma piyangosu vurdu!

0

Gizem Denizci’ye Yasak Elma piyangosu vurdu!

TelevizyonGazetesi.com / Detaylar – 1988 doğumlu olan oyuncu Gizem Denizci, 2009 yılından bu yana setlerde yer almakta olan bir ad. Lale Devri dizisinde canlandırdığı İnci karakteri ile dikkat çeken oyuncu, Kiralık Aşk’ta da Ayşegül karakterine hayat vermişti.

Söz dizisinde kısa bir zaman Nazıl karakterini de canlandıran Gizem Denizci, yeni sezonda Yasak Elma dizisinde kısa vakit yer alacak. Beşinci sezon hazırlıkları başlayan Yasaklanmış Elma dizisinde çekimler bütün hızıyla devam ediyor.

13 Eylül Pazartesi akşamı 111. bölümü ile ekranda her yerde hayranları ile buluşacak olan dizide Gizem Denizci de davetli oyuncu olarak yerini alacak. Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen ve Yasmin Erbil’in daimi kadroya dahil olduğu dizinin beşinci sezonu yine etkin bir hikaye izleyicilerin karşısına çıkacak.

Gizem Denizci’yi dizinin yeni sezondaki birincil bölümlerinde Gülnaz karakterinde izleyebileceksiniz. Marmara Üniversitesi Ekonometri bölümü mezunu olan oyuncu, Boshporus Yüksekokul’de kamera önü oyunculuk eğitimleri aldı. Volkan Sarıöz’den İleri Oyunculuk Teknikleri dersi de alarak kendisini geliştiren oyuncu, ilk olarak 2009 yılında Kolpaçino Bir Şehir Efsanesi filminde rol aldı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/gizem-denizciye-yasak-elma-piyangosu-vurdu/1293443

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here