Ana Sayfa Televizyon Gönül Dağı dizisinde herkesin beklediği haber geldi!

Gönül Dağı dizisinde herkesin beklediği haber geldi!

0
Gönül Dağı dizisinde herkesin beklediği haber geldi!
Gönül Dağı dizisinde herkesin beklediği haber geldi!

Gönül Dağı dizisinde herkesin beklediği haber geldi!

TelevizyonGazetesi.com / Detaylar – TRT1 ekranlarının sevilen dizilerinden olan Gönül Dağı, yeni sezona başlıyor… İlk sezonu 30 bölüm süren dizinin yeni döneminde neler yaşanacağı ilgiyle bekleniyor. Utku Alev’in kadrosunda yer almadığı diziye Serkan Kuru katıldı…

Gönül Dağı dizisinde Berk Atan ile Gülsim Ali İlhan ikilisi başrolde yer alıyor. Dizi hayranları heyecanla yeni sezonun ne vakit başlayacağını bekliyordu. 11 Eylül Cumartesi günü saat 20.00’da dizinin 31. yeni bölümünün yayınlanacağı duyuruldu.

Gönül Dağı dizisinin ikinci sezon afişi de paylaşıldı. Dizinin hayranları yeni dönemde de keza eğlenceli hem de şehvetli sahnelerle karşılaşacak.

Gönül Dağı dizisinde herkesin beklediği haber geldi! 1

Hikayesi ile ve oyunculuk performansları ile birincil sezonda büyük alaka görebilen dizinin reytingleri de mükemmel geldi. Dizinin yeni döneminde de tekrar birinciliklere abone olması bekleniyor. Kardeşlerim dizisiyle bu sezon da büyük bir rekabet halinde olacak Gönül Dağı’na bir karşı taraf de Fox TV’den gelecek. Son Yaz dizisinin Cumartesi gününe alınması bekleniyor.

Gönül Dağı hayranları heyecanla 11 Eylül tarihinin gelmesini bekliyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/gonul-dagi-dizisinde-herkesin-bekledigi-haber-geldi/1293397

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here