Ana Sayfa Televizyon Hayranları, ‘Bir Deli Rüzgar’ın ‘Uğur’u Berk Cankat’ı artık ekranlarda görmek istiyor.

Hayranları, ‘Bir Deli Rüzgar’ın ‘Uğur’u Berk Cankat’ı artık ekranlarda görmek istiyor.

0
Hayranları, ‘Bir Deli Rüzgar’ın ‘Uğur’u Berk Cankat’ı artık ekranlarda görmek istiyor.
Gülizar’ın Murat’ı Berk Cankat’tan şok eden sözler! Yakışıklı oyuncu resti çekti!

Hayranları, ‘Bir Deli Rüzgar’ın ‘Uğur’u Berk Cankat’ı artık ekranlarda görmek istiyor.

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntısıyla Uğraşma –Genç oyuncu Berk Cankat bugüne değin bir fazla projede yer aldı.  ‘Güzel Köylü’ dizisinde canlandırdığı ‘Cem’ karakteriyle çıkışını yapan  oyuncu ‘Yıldızlar Şahidim’ ve ‘Gülizar’ dizilerinde başrol oynadı.

Son olarak 2018 yılında yayınlanan ‘Bir Çılgın Rüzgar’ dizisinde ‘Uğur’ karakterini canlandıran Berk Cankat, geçtiğimiz aylarda twitter hesabından yaptığı paylaşımla önüne gelen senaryolara ve onları yazan senaristlere çok sert tepki göstermiş. ‘Böyle yazacaksanız ben bu işte yokum’ diyerek resti çekmişti.

Hayranları, ‘Bir Deli Rüzgar’ın ‘Uğur’u Berk Cankat’ı artık ekranlarda görmek istiyor. 1

Berk Cankat “Yazmayın kardeşim. Böyle yazacaksanız eğer yazmayın! Hatta siz toplum içine de karışmayın çünkü bu fikir yapısıyla sizler fazla tehlikelisiniz. Yaşadığınız dünyadan mı bir habersiniz? Yahut yaşadığınız topraklarda gerçekleşenlerin hiçbirini umursamayacak değin omurgasız mısınız?” sözleriyle gündem olmuştu.

Hayranları, ‘Bir Deli Rüzgar’ın ‘Uğur’u Berk Cankat’ı artık ekranlarda görmek istiyor. 2

Oyuncu, “Mantıksal Bağ diye yolladığınız bu çöp parçalarından kazanacağınız her bir kuruş haram zıkkım olsun inşallah! 2021’in yarısı olmadan 182 kadın katledilmiş ve siz hala pişkin pişkin senaristim diye dolanıyorsunuz. Yazdığınız çöpün daha 50’nci sayfası dolmadan kadına zorlama, aile içi taciz, hayvan katletme, kuma getirme ve daha nice çirkinliği normalleştirerek o yarım yamalak kullandığınız ana dilinizle fazla hoş anlatmışsınız. Bravo! “Fakat abee bunlar satıyo, bunlar izleniyoo, izleyici bunu istiyo!” değil mi? Siz de haklısınız. Kimilerine göre para ve galibiyet için her yol mübah. Ben yokum kardeşim.” diyerek ekranlardan uzak olma nedenini anlatmıştı.

Hayranları, ‘Bir Deli Rüzgar’ın ‘Uğur’u Berk Cankat’ı artık ekranlarda görmek istiyor. 3

Ancak hayranları genç oyuncuyu özledi. Berk Cankat’ın instagram hesabından son paylaştığı yukarıda ama fotoğrafın altına öyle çok hayranı, ‘Ekranlara dön artık, seni özledik’ şeklinde yorumda bulundu.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/hayranlari-bir-deli-ruzgarin-uguru-berk-cankati-artik-ekranlarda-gormek-istiyor/1292690

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here