13.3 C
İstanbul
Perşembe, Ekim 28, 2021

Hilal Altınbilek dizi setini bırakıp bakın kimin için İstanbul’a döndü?

Hilal Altınbilek dizi setini bırakıp bakın kimin için İstanbul’a döndü?

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Meşhur oyuncu Hilal Altınbilek, 3 sezon boyunca atv ekranında Züleyha karakteri ile yerini aldı. Çok Eskiden Çukurova dizisinde başarılı performansı ile göz dolduran oyuncu, bundan daha sonra hikayede artık tek başrol gibi hareket edecek gibi görünüyor.

Hanımağa olarak hikayede izleyeceğimiz Züleyha karakteri için fazla artı önde olacağı yeni dönem başlıyor. Dizinin ikinci sezonu 103. bölüm ile birikite 9 Eylül Perşembe günü başlayacak. İbrahim Çelikkol’un da katıldığı dizinin akıcı ismi ise Hilal Altınbilek olarak görünüyor.

Hilal Altınbilek dizi setini bırakıp bakın kimin için İstanbul'a döndü? 1

Dördüncü sezon için önceki hafta çekimlere Adana’da başlayan dizi ekibi yoğun bir tempoda çalışıyor. Bu tempodan fırsat bulan Hilal Altınbilek ise İstanbul’da görüntülendi. Oyuncunun diziden müsade alıp İstanbul’a gelmesinin altında ise yeni aşkı yazar Metin Hara olduğu ortaya çıktı.

İki ünlü ad balıkçıdan çıkarken görüntülendi ve aşkları da böylelikle kanıtlanmış oldu. Hilal Altınbilek ilk önce yeni aşkı ile birlikte görüntü vermiş oldu.. Oyuncu izah etme yapmadı lakin çiftin mutluluğu her hallerinden belirlenmiş oluyordu.

Hilal Altınbilek dizi setini bırakıp bakın kimin için İstanbul'a döndü? 2

Dizide ise Züleyha’nın kaderi bitmiş yazılıyor! Çukurova’da yeni bir görev başlatan ve bu uğurda zorlu sınavlardan geçen Züleyha, Yamanlar Konağı’nın üstünde gezinen kara bulutları dağıtmanın yolunu arayacak. Yeni hikaye izleyicileri yine ekran başına çekecek. Dizinin üçüncü sezonunda Vahide Perçin, Uğur Güneş ve Murat Ünalmış’ın ayrılması, ayrıca Kerem Alışkın’ın da yeni dönemin başlarında diziye veda edecek olması Hilal Altınbilek’i çok daha artı öne çıkartacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/hilal-altinbilek-dizi-setini-birakip-bakin-kimin-icin-istanbula-dondu/1293334

GÜNÜN TRENDLERİ
BÜGÜNÜN ÖNE ÇIKANLARI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz