Ana Sayfa Televizyon İbrahim Çelikkol talihsizlik ile başladığı Bir Zamanlar Çukurova’da büyük bir yükü omuzladı!

İbrahim Çelikkol talihsizlik ile başladığı Bir Zamanlar Çukurova’da büyük bir yükü omuzladı!

0
İbrahim Çelikkol talihsizlik ile başladığı Bir Zamanlar Çukurova’da büyük bir yükü omuzladı!
Bir Zamanlar Çukurova dizisinin dördüncü sezondaki kurtarıcısı sete geldi!

İbrahim Çelikkol talihsizlik ile başladığı Bir Zamanlar Çukurova’da büyük bir yükü omuzladı!

TelevizyonGazetesi.com / Detaylar – Ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol’un kariyeri açısında manâlı bir imtihan daha geldi… 3 sezon başarıyla aralıksız Bir Zamanlar Çukurova dizisine katılan oyuncu, yeni dönemi hemen hemen sırtında taşımak durumunda kalacak.

Vahide Perçin, Uğur Güneş ve Murat Ünalmış diziye veda eden 3 başrol oyuncusu oldu. Keza Kerem Alışık’ın da dördüncü sezonun başlarında ayrılması bekleniyor. Bu durumda Hilal Altınbilek dışarıya eskiden gelen başrol oyuncusu kalmayacak. Geçen sezon diziye katılan Furkan Palalı ile birlikte İbrahim Çelikkol yeni başroller olarak öne çıkacak.

Bir Zamanlar Çukurova dizisine talihsizlik ile başlayan İbrahim Çelikkol’u Adana havası çarpmıştı. Meşhur oyuncu, setin birincil günlerinde sıhhat sorunları ile uğraştı. Sonrasında sete çıkan oyuncu yeni karakteri Hakan Gümüşoğlu ile de dikkatleri anında çekti.

The Serpent dizisindeki başrol karakteri Charles Sobhraj’a benzetilen İbrahim Çelikkol’un yeni imajı da fragman ile ortaya çıktı.

İbrahim Çelikkol talihsizlik ile başladığı Bir Zamanlar Çukurova'da büyük bir yükü omuzladı! 1

113. bölümü ile birlikte 9 Eylül Perşembe akşamı yeni sezona başlayacak olan dizinin akıcı ismi İbrahim Çelikkol olacak.

Adeta omuzuna büyük bir tartı bölge oyuncu için riskli bir şart bu… Zira, keza Camdaki Kız dizisinin heyecanla beklenen ikinci sezonu keza de TRT1’in Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisini perşembe gününe koyması Bir Zamanlar Çukurova için iyi olmadı.

Camdaki Kız geçen sezon AB ve ABC1 kategorilerinde birinciliği ele geçirmişti. Barbaroslar dizisinin de yeni dönemde bütün kişiler kategorisinde ve şayet de bütün kategorilerde birinci olma ihtimali çok yüksek.

Bir Zamanlar Çukurova, üçüncü sezonu başarıyla tamamladı lakin dördüncü sezon bir hayli zor geçecek. İbrahim Çelikkol işte bu zorlu ortamda dizinin kurtarıcı tek ismi olarak öne çıkıyor. Oyuncu namına oldukça engebeli bir dönemin de başladığını söyleyebiliriz.