Ana Sayfa Televizyon İkinci sezonu heyecanla beklenen Kardeşlerim dizisi hayranları bu poza bayılacak!

İkinci sezonu heyecanla beklenen Kardeşlerim dizisi hayranları bu poza bayılacak!

0
İkinci sezonu heyecanla beklenen Kardeşlerim dizisi hayranları bu poza bayılacak!
İkinci sezonu heyecanla beklenen Kardeşlerim dizisi hayranları bu poza bayılacak!

İkinci sezonu heyecanla beklenen Kardeşlerim dizisi hayranları bu poza bayılacak!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Geçen sezon yalnızca ATV’nin yok bütün kanallar aralarında en çok izlenen dizilerden biri olan Kardeşlerim dizisinin ikinci sezonu için çekimler son sürat devam ediyor. Dizinin hayranları da nefeslerini tutmuş yeni bölümleri bekliyor.

ATV’nin en gösterişli dizilerinden biri olan Kardeşlerim’in ikinci sezon çekimleri başladı, bütün hızıyla devam ediyor. Takriben iki ay tatil yapan oyuncu kadrosu tekrar sette bir araya geldi. Görünen o ama bilhassa genç ekip baştan bir araya gelmekten fazla mutlu.

Dizinin iki kabiliyetli genç oyuncusu Melis Minkari ve Recep Usta’nın sosyal medyada paylaştığı poz bunun hoş bir kanıtı. Dizide iki partneri canlandıran Melis Minkari ve Recep Artist sette karavanda çekildikleri bir pozu hayranlarıyla paylaştı. Fotoğraf binlerce alkış aldı.

İkinci sezonu heyecanla beklenen Kardeşlerim dizisi hayranları bu poza bayılacak! 1

Hayranlarından bazıları yaptıkları yorumlarda bu ikilinin sahnelerini izlemenin çok neşe saçan olduğunu söyleyen dizi hayranları Minkari ve Sanatçı’nın birbirlerine çok yakıştıklarını da dile getirdiler.

Kardeşlerim dizisinin ikinci sezonu için çekimler başladı. İzleyiciler büyük bir merakla yeni bölümlerin yayınlanmasını beklerken diziye yeni gelen oyuncular coşku dozajını da artırıyor. Dizinin oyuncu kadrosuna şu ana değin Miss Turkey 2019 finalistlerinden Nazlı Can Çetin dahil olurken Akif’in gayrimeşru oğlu Kaan’ı da, genç ve yakışıklı oyuncu Eren Ören canlandıracak. Hem diziye Cemile Akgün karakterinde ise Nilsu Yılmaz katıldı.

Gelen haberlere göre yeni sezonda Ahu Yağtu’nun canlandırdığı Suzan karakterinin bir kardeşi ortaya çıkacak. Harika karakterinin halası olarak Berna’nın hikayeye dahil olacağı açıklandı ama kimin canlandıracağı hemen şimdi kesin değil.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/ikinci-sezonu-heyecanla-beklenen-kardeslerim-dizisi-hayranlari-bu-poza-bayilacak/1292687

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here