Ana Sayfa Televizyon İlayda Alişan için yeni dizisi büyük bir fırsat!

İlayda Alişan için yeni dizisi büyük bir fırsat!

0
İlayda Alişan için yeni dizisi büyük bir fırsat!
Masumiyet dizisine başlayan İlayda Alişan üst üste bombalar patlatıyor!

İlayda Alişan için yeni dizisi büyük bir fırsat!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntısıyla Uğraşma – İlayda Alişan, son yıllarda fazla uyarı çeken bir oyuncu… Çukur dizisindeki Akşın karakteri ile öne meydana çıkan oyuncu, sosyal medyada da güçlü destekçisi bulunan bir isim…

Çukur dizisindeki performansı ile alkış alan oyuncu, geniş kitleler tarafından beğenilmişti. Peşinde ise Masumiyet isimli dizide dram performansı ile hayranlarını fazla hoşnut eden İlayda Alişan’ın kariyer yükselişi devam ediyor.

1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, 2011 yılında Bir Çocuk Sevdim dizisinden bu yana setlerde yer alıyor. Benim Adım Gültepe, Bana Sevmeyi Anlat, Rüyave Şampiyon gibi dizilerde de izlediğimiz İlayda Alişan dijital projelere de büyük ilgi duyuyor.

Hakan Muhafız, Terapist ve Vefat Kime Uygu isimli dizilerin kadrosunda yer alan genç oyuncu, başarılı performanslar sergileyerek son yıllarda yıldızını parlattı.

İlayda Alişan’ın yeni dönemde Kırmızı Oda dizisinde rol alacak olması da kariyeri için fazla manâlı bir gelişme oldu. Binnur Kaya’nın başrolünde yer aldığı dizinin ikinci sezonu yakında başlayacak. İlayda Alişan da etkileyici performansı ile yeni sezonda tv8 ekranında kendisini gösterecektir.

Son yıllarda büyük çıkış yapan oyuncu için Kırmızı Oda gibi milyonların izlediği bir yapımda yer almak tecrübesini artıracaktır.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/kilayda-alisan-icin-yeni-dizisi-buyuk-bir-firsat/1293389

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here