Ana Sayfa Televizyon İnsanlar İkiye Ayrılır filmi gösterime giriyor!

İnsanlar İkiye Ayrılır filmi gösterime giriyor!

0
İnsanlar İkiye Ayrılır filmi gösterime giriyor!
İnsanlar İkiye Ayrılır filmi gösterime giriyor!

İnsanlar İkiye Ayrılır filmi gösterime giriyor!

BluTV ve Bir Film’in karşılıklı yapımcılığını üstlendiği, başarılı oyuncular Burcu Biricik, Pınar Deniz ve Aras Açık Fikirli’ı buluşturan ‘İnsanlar İkiye Ayrılır’, 10 Eylül’den itibaren sinemalarda gösterime giriyor.

Rol aldıkları kayda değer yapımlarla çok konuşulan başarılı oyuncular Burcu Biricik, Pınar Deniz ve Aras Okumuş’ın başrollerini paylaştığı ‘İnsanlar İkiye Ayrılır’, 10 Eylül’den itibaren sinemaseverlerle buluşuyor. İlk filmi ‘Karışık Kaset’le bilinen Tunç Şahin’in proje tasarımını ve senaristliğini üstlendiği, bununla birlikte da yönetmen koltuğuna oturduğu ‘İnsanlar İkiye Ayrılır’, BluTV’nin dikkat çeken orijinal yapımlarından ‘7YÜZ’ün dünyasından yola çıkılarak hayata geçirildi.

İnsanlar İkiye Ayrılır filmi gösterime giriyor! 1

BluTV ve Bir Film müşterek yapımcılığındaki ‘İnsanlar İkiye Ayrılır’da, bankaların çeşitli sebeplerden peşine düşemedikleri borçları satın alıp her ne pahasına olursa olsun tahsil etmeyi kendine misyon edinmiş bir şirkette çalışan Duygu ve Bahadır’ın yollarının Ceren’le kesişmesiyle değişen hikayeleri anlatılıyor. Film gerilimi ve sürprizlerle dolu kurgusuyla dikkat çekiyor.

İnsanlar İkiye Ayrılır filmi gösterime giriyor! 2

Son olarak Ayvalık Film Festivali’nde izleyicilerle buluşan film, geçtiğimiz yıl Antalya Film Festivali’nden ‘En İyi Mantıksal Bağ’ ve ‘En İyi Yardımcı Bayan Oyuncu’ (Terbiye Erden) ödülleriyle ayrıldı. Filmin başrollerinde bulunan Burcu Biricik, Pınar Deniz ve Aras Okumuş’a Başak Daşman, Erdem Akakçe, Edep Erden, Gökay Müftüoğlu ve Sabahattin Yakut’un yer aldığı zengin bir oyuncu kadrosu eşlik ederken; Metin Akdülger ve Hazal Türesan da misafir oyuncu olarak yer alıyor.

İnsanlar İkiye Ayrılır filmi gösterime giriyor! 3

Merakla beklenen ve yaptığı sert sistem eleştirisi ile dikkat çeken ‘İnsanlar İkiye Ayrılır’, 10 Eylül Cuma gününden itibaren sinemalarda.

Konu: Görevleri, borçlu insanları psikolojik zorlama ile köşeye sıkıştırarak, yapabilecekleri en yüksek tahsilatı gerçekleştirmek olan Duygu ve Bahadır, Ceren Gürel adlı bir borçlunun dosyasını peşine düşüp takip etmeye başlar. İkili bir yana genç kadını zorlamak için zihin oyunları oynarken, öte taraftan da dosyanın sonunda alınacak prim için birbirlerine karşı amansız bir mücadele içine girer.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/insanlar-ikiye-ayrilir-filmi-gosterime-giriyor/1293515

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here